قفل درب هوشمند

امیدواریم آمادگی لازم برای استفاده از قفل درب هوشمند و خداحافظی با قفل سنتی و کلیدهای سنتی را داشته باشید تا در سال جدید از قفل های هوشمند دیجیتالی لذت ببرید.

آیا کلیدهای خود را فراموش کرده اید؟ مشکلی نیست آیا باید قفل درب را برای یک پرستار باز می کردید در حالی که دور از خانه هستید؟ نگران نباشید بهترین قفل های هوشمند درب این سناریوها را به آسانی و تحت یک برنامه اداره و کنترل می کنند.

در این مقاله می خواهیم شما را با بهترین محصولات قفل درب هوشمند در سال 2020 آشنا کنیم و در مورد مزایا و معایب آن صحبت کنیم.

 

قفل درب هوشمند ضد سرقت رمزی، کارتی و اثر انگشتی:

قفل درب هوشمند ضد سرقت همراه با آلارم و در بعضی مدل ها صفحه کلید هوشمند و صفحه کلید OLED است که باعث آسایش و آرامش خیال شما و اعضای خانواده تان خواهد شد.

قفل درب هوشمند ضد سرقت محصول جدید سامسونگ ایمنی خانه و یا ساختمان تجاری را تامین می کند و خرید آن در گروه بازرگانی آرین سیف در دسترس و دارای طرح و مدل و رنگ های متنوع می باشد.

چرا که ما بر این باور هستیم که می توانیم با تنوع کالای خود محصول دو برند بزرگ و معتبر سامسونگ و فیلیپس تفاوت خود را با دیگر همکاران و رقیبان به شما اثبات کنیم.

ما قفل درب هوشمند ضد سرقت را در سه مدل رمزی و کارتی و اثر انگشتی ارائه می کنیم در ادامه مقاله هر سه مدل را به تفصیل بررسی خواهیم کرد، امید بر این است که گروه بازرگانی آرین سیف انتخاب شما باشد.

 

قفل درب هوشمند رمزی:

قفل درب هوشمند رمزی به شما امنیت و آزادی بی نظیری می دهد چون این در مدل قفل هوشمند کپی کردن غیر ممکن است و تنها با یک کلیک می توانید برنامه قفل هوشمند را فعال یا غیر فعال کنید در واقع کلیدهای شما در قفل درب هوشمند رمزی قابل تنظیم هستند.

مدیریت و به اشتراک گذاری قفل رمزی آسان است و تنها با یک کلیک در قفل درب هوشمند رمزی می توانید به صورت ایمن و راحت سطح دسترسی را تنظیم کنید و ورود به خانه نیز بسیار در دسترس تر و کاراتر می باشد.

 

قفل درب هوشمند کارتی:

قفل درب هوشمند کارتی تکنولوژی قفل درب الکترونیکی بدون کلید است که ورود و خروج شما از خانه یا محل کار تنها بوسیله کارت انجام می شود.

این قفل استاندارد بوده و بوسیله دو عدد کارت که برای قفل درب هوشمند کارتی در اختیار شما قرار می گیرد و استاندارد نیز می باشند مناسب برای استفاده کسانی است که از وجود یک کارت در ازای استفاده از قفل های سنتی لذت می برند و قفل کارتی را ترجیح می دهند.

برنامه نویسی RFID در کارتهای قفل درب هوشمند کارتی توسط قفل انجام می شود، هیچ تجهیزات اضافی لازم نیست.

 

 

قفل درب هوشمند اثر انگشتی:

ویژگی منحصر به فرد در قفل درب هوشمند اثر انگشتی این است که اثر انگشت شما همیشه همراهتان است و برای باز کردن قفل هرگز با مشکل گم شدن کلیدهای سنتی و حجیم رو برو نخواهید شد.

در قفل درب هوشمند اثر انگشتی خیال شما آسوده خواهد بود که کلید بعد از مدتی ارزش خود را از دست نمی دهد و فرسوده نخواهد شد این همان عاملی است که هنگام خرید قفل اثر انگشتی در نظر داشته باشید.

مدلهایی از قفل درب هوشمند اثر انگشتی وجود دارد که ترکیب قفل با حالت هایی رمزی و کارتی را ارائه می دهد که این ویژگی ساختار امنیت قفل و برنامه ریزی آن را بهینه می کند چون ترکیب به عنوان مثال کارت و اثر انگشت ورود هر فرد غیر مجاز را غیر ممکن خواهد کرد.

 

 

 

 

درباره آرین سیف

امروزه پیشرفت تکنولوژی و استفاده از فناوری های نوین در عرصه های مختلف زندگی بشری این شرکت را بر آن داشت تا بتواند با بهرگیری از تکنولوژی برتر روز دنیا محصولی با کیفیت مطابق با فرهنگ و سلیقه ایرانی به مردم عزیز کشورمان عرضه نماید.شرکت آرین سیف وارد کننده قفل دیجیتال سامسونگ،قفل الکترونیکی گیت من،قفل هوشمند های وان و قفل رمزی میلر از کره جنوبی می باشد.

تماس با ما

تهران - جنت آباد - خیابان والفجر - خیابان سازمان آب - ساختمان صدرا - واحد2
021-44176403
  09380213003

مارا در شبکه های اجتماعی دنبال کنید:

دستگیره دیجیتال  قفل هوشمند  قفل الکترونیکی  قفل دیجیتال