دستگیره دیجیتال

دستگیره دیجیتال

دستگیره دیجیتال:

دستگیره دیجیتال ابزاری است که در خدمت ابتکار بزرگ ترین شرکت های الکترونیکی جهان می باشد و کمک می کند تا ایده های جدید ایجاد شود که روش زندگی و مدرن تر کردن سبک زندگی را تحت تاثیر قرار می دهد، این شرکت های الکترونیکی هر روز امکانات بیشتری را برای یادگیری و رشد نحوه زندگی کردن کشف می کنند.

 

دستگیره دیجیتال سامسونگ:

دستگیره دیجیتال سامسونگ یکی از بهترین نوع دستگیره هوشمند می باشد که شرکت معتبر و بزرگ سامسونگ آن را به بازار قفل دیجیتال عرضه کرده است تا برای ایجاد تکنولوژی جدید تر به کمک قفل هوشمند بیاید و با امکانات بهتر تولید قفل الکترونیکی را پشتیبانی کند.

دستگیره دیجیتال سامسونگ محصولی جدید و زیر نظر شرکت سامسونگ تولید می شود که نه تنها کاربران تجاری را تحت تاثیر قرار می دهد بلکه به علت طراحی فوق العاده و امکانات کاربردی خود محیط های مسکونی را نیز هدف قرار می دهد و تولید آن رو به رشد و فزاینده است چرا که بازار قفل دیجیتالی به آن نیاز دارد.

دستگیره دیجیتال سامسونگ 

قیمت دستگیره دیجیتال:

قیمت دستگیره دیجیتال کاملا به نوع قفل دیجیتال بستگی دارد همانطور که می دانید دستگیره قفل هوشمند در انواع مختلف موجود است اما بسته به نوع قفل الکترونیکی شما می توانید از یک گستره بسیار متنوع دستگیره دیجیتال نوع مناسب آن را برگزینید.

قیمت دستگیره دیجیتال معمولا کمی بالاتر از سایر ابزار آلات مربوط به قفل های سنتی می باشد، ما در گروه بازرگانی آرین سیف دارای تنوع کاملا ایده آل از دستگیره دیجیتال هستیم که این تنوع را در جایی دیگر نمی توانید مشاهده کنید ما در مراجعه حضوری یا تماس با شرکت راهنمای مورد اعتماد شما خواهیم بود.

شما همواره می توانید بهترین قیمت قفل های دیجیتال را از شرکت ما دریافت کنید چون شرکت آرین سیف وارد کننده مستقیم قفل های دیجیتال در برندهای معتبر میباشد و بدون واسطه شما می توانید بهترین قفل درب با قیمت مناسب را خریداری کنید.

خرید دستگیره هوشمند

 

آیا برای خرید دستگیره هوشمند، درب را باید عوض کرد:

یکی از سوالات متداول مشتریان گروه بازرگانی آرین سیف این است که آیا برای خرید دستگیره هوشمند، درب را باید عوض کرد؟ دربهای چوبی یکی از انواع درب هستند که برای نصب دستگیره دیجیتال نیازی به تعویض درب نیست و به این روش شما می توانید از امکانات بیشتر قفل هوشمند بهره بگیرید.

بالاتر این سوال مطرح شد که آیا برای خرید دستگیره هوشمند، درب را باید عوض کرد؟ پاسخ این است که درب ضد سرقت نیز یکی از انواع درب می باشد که برای نصب دستگیره دیجیتال نیازی به تعویض درب ندارید و حتی بهتر است بدانید درب ضد سرقت یکی از انواع ایده ال درب برای بهره مندی از امکانات بیشتر می باشد.

شما می توانید دستگیره دیجیتال را جایگزین انواع قفل های سنتی در انواع درب چوبی و ضدسرقت کنید.

قیمت دستگیره هوشمند 

برق دستگیره الکترونیکی از چه منبعی باشد:

ممکن است این سوال برای شما پیش آمده باشد که برق دستگیره الکترونیکی از چه منبعی باشد؟ این سوال خوبی است که ممکن است ذهن هر مخاطب را به خود مشغول کند که برق دستگیره دیجیتال از چه منبعی تامین می شود، در ادامه مقاله با ما همراه باشید تا پاسخ این سوال را مطرح کنیم.

اگر میخواهید بدانید برق دستگیره الکترونیکی از چه منبعی باشد؟ پاسخ این است که بین 4 تا 8 باتری قلمی برق دستگیره دیجیتال را تامین میکند، لازم به ذکر است برق دسگیره الکترونیکی با 4 باتری تامین می شود ولی استفاده از 8 باتری نیز سبب تقسیم انرژی و طولانی تر شدن عمر هر باتری خواهد شد.

برق دستگیره دیجیتال 

قیمت دستگیره برقی در چه حدودی باشد:

ممکن است بپرسید قیمت دستگیره برقی در چه حدودی باشد؟ این سوال پاسخی دارد که شاید شما از قبل بدانید، لیست قیمت دستگیره دیجیتال در سایت گروه بازرگانی آرین سیف موجود است با مراجعه به آن می توانید دستگیره برقی مورد نظر خود را پیدا کرده و از حدود قیمت آن اطلاع یابید.

اگر همچنان این سوال برای شما مطرح است که قیمت دستگیره برقی در چه حدودی باشد؟ پاسخ دیگر این است که قیمت قفل های دیجیتال از رنج قیمتی 4 میلیون تومان شروع شده و تا سقف قیمت 14 میلیون تومان میتوانید قفل مورد نیاز خود را تهیه کنید.

 

برای خرید دستگیره الکترونیکی چه کار باید کرد:

سوال بعدی این است که برای خرید دستگیره الکترونیکی چه کار باید کرد؟ بهتر است بدانید دستگیره الکترونیکی در انواع متنوع موجود است که شما با مراجعه به ما به عنوان گروه بازرگانی آرین سیف با یک تیم حرفه ای و زبده پاسخ گوی نیاز شما و تامین کننده نیاز مشتری دستگیره دیجیتال خواهیم بود.

امیدواریم با مطالعه این مقاله گروه بازرگانی آرین سیف را انتخاب کرده باشید که همواره در کنار شماست و با کسب اطلاعات حاصل از این مقاله و سپس تماس با ما و یا مراجعه حضوری نیاز شما و خواسته و هدف شما از این پرسش که برای خرید دستگیره الکترونیکی چه کار باید کرد؟ تامین شود تا دستگیره دیجیتال خود را بتوانید انتخاب کنید.

خرید دستگیره دیجیتال 

چه برندی از دستگیره برقی را انتخاب کنیم:

سوال دیگر این است که چه برندی از دستگیره برقی را انتخاب کنیم؟ دستگیره دیجیتال دارای چند برند معتبر و شناخته شده می باشد، ما را با مراجعه خود ترغیب کنید تا از این برندها برای مشتریان عزیزمان رونمایی کنیم و شما را با دو پیشنهاد ویژه خود یعنی برند سامسونگ و فیلیپس آشنا کنیم.

اگر همچنان این سوال مطرح است که چه برندی از دستگیره برقی را انتخاب کنیم؟ برندهای گیت من، میلر، های وان از انواع برند های معتبر دیگر نیز هستند که در ارشیو محصولات گروه بازرگانی آرین سیف موجود است، ما به شما این اطمینان را می دهیم که بتوانید برند مورد نظر خود را در مجموعه ارین سیف بیابید و از انتخاب خود راضی باشید.

برترین برند دستگیره دیجیتال

 

خصوصیات کلی دستگیره الکترونیکی درب چیست:

و اما سوال آخر که ممکن است برای شما پیش بیاید، خصوصیات کلی دستگیره الکترونیکی درب چیست؟ ویژگی های امنیتی دستگیره دیجیتال اولین خصوصیتی می باشد که با شما در میان می گذاریم چرا که امنیت و تامین آسایش خانه یا ساختمان تجاری مهم ترین مسئله پیش روی است.

کنترل کاربر یکی دیگر از خصوصیات کلی دستگیره الکترونیکی درب است که می خوایم در این جا شما را با آن آشنا کنیم با استفاده از دستگیره دیجیتال حداکثر 100 کاربر در سیستم پشتیبانی می شوند که هر کاربر می تواند یک شماره پین ​​یا کارت برای تأیید اعتبار داشته باشد برای اطمینان از اینکه هر شخصی نمی تواند به خانه یا ساختمان تجاری شما وارد شود.

 

برای کسب اطلاع از برترین برندهای دستگیره های دیجیتال با ما در تماس باشید:

 

با عضویت در کانال تلگرامی یا اینستاگرام شرکت همواره از جدیدترین محصولات ما آگاه باشید»»»»

 

 

 

تلفن تماس:02144176403

 

 

 

تلفن شبانه روزی:09380213003

 

 

 

تلگرام:https://telegram.me/ariansafe

 

 

 

اینستا گرام:https://www.instagram.com/arian_safe/

 

 

درباره آرین سیف

امروزه پیشرفت تکنولوژی و استفاده از فناوری های نوین در عرصه های مختلف زندگی بشری این شرکت را بر آن داشت تا بتواند با بهرگیری از تکنولوژی برتر روز دنیا محصولی با کیفیت مطابق با فرهنگ و سلیقه ایرانی به مردم عزیز کشورمان عرضه نماید.شرکت آرین سیف وارد کننده قفل دیجیتال سامسونگ،قفل الکترونیکی گیت من،قفل هوشمند های وان و قفل رمزی میلر از کره جنوبی می باشد.

تماس با ما

تهران - جنت آباد - خیابان والفجر - خیابان سازمان آب - ساختمان صدرا - واحد2
021-44176403
  09380213003

مارا در شبکه های اجتماعی دنبال کنید:

دستگیره دیجیتال  قفل هوشمند  قفل الکترونیکی  قفل دیجیتال