قفل کارتی

قفل کارتی

قفل کارتی:

قفل کارتی نوعی از قفل دیجیتالی است که توسط یک صفحه کلید و یک کارت پلاستیکی مستطیل شکل با ابعاد مشخص کنترل می شود، کارت الگویی فیزیکی یا دیجیتال را ذخیره می کند که مکانیزم درب این الگو را شناسایی می کند و قفل درب هوشمند باز می شود و برای بسته شدن درب که بصورت اتوماتیک انجام می شود نیازی به کارت نیست.

 

قفل کارتی هتلی:

قفل درب کارتی یکی از انواع قفل ایده آل و مناسب برای درب هتل می باشد چرا که قفل درب کارتی برای استفاده درب هتل بهترین انتخاب شما می تواند باشد و با افزایش نرخ صنعت گردشگری تقاضای قفل کارتی هتلی رو به افزایش و رونق گرفته است، بهتر است بدانیم این قفل مزیت های قابل توجه به نسبت قفل سنتی دارا می باشد.

از قفل درب کارتی در هتلها به عنوان گزینه ای برای جایگزینی کلیدهای مکانیکی استفاده می شود، سیستم قفل کارتی هتلی قفل کارت مناسب را برای هتل ها، خوابگاه ها و اقامتگاه ارائه می دهد تا از فناوری کارت هوشمند RFID  استفاده کنید که قفل الکترونیکی مورد نیاز مشتری هتل را ارائه می دهد.

 

قفل کارتی کمدی:

قفل کارتی کمدی نوعی از قفل درب کارتی است که روی درب کمد نصب می شود و کاربرد آن علاوه بر حفظ امنیت کمد خانه شما راه حلی برای قفل بودن درب کمد بصورت حرفه ای می باشد چرا که این قفل هوشمند با قفل های سنتی که ممکن است بر روی درب کمد نصب شده باشد تفاوت بیسار دارد و ایمن تر است.

قفل کارتی کمدی علاوه بر ایمنی دارای طراحی زیبا می باشد و به زیبایی بیشتر محل زندگی شما کمک شایانی خواهد کرد چرا که این قفل ها جمع و جور و سبک است و به راحتی نصب میشود این قفل های دیجیتال نیازی به برق ندارد و با استفاده 4 عدد باتری کار میکند و باز کردن آن برای استفاده نیز بسیار ساده است.

 

قفل کارتی 

قفل کارتی درب:

اولین استفاده تجاری از قفل کارتی درب در پارکینگ های خودکار بود که در آن کاربران ماهانه هزینه ای پرداخت می کردند، اما با گذشت زمان استفاده از این قفل ها فراگیر شد و امروزه به عنوان یک نیاز محسوب می شود چرا که علاوه بر پارکینگ در خیلی از مکان ها کاربرد داشته و استفاده از آن نیز رو به رشد است.

قفل کارتی درب در صورت تایید دیجیتالی کارت هوشمند RFID توسط کارت خوان داخلی باز می شود و میتواند حتی در صورت تایید سطح دسترسی را محدود کند، این قفل الکترونیکی درب گزینه ای عالی برای هتل ها، دفاتر خدمات، سالن های ورزشی، مجتمع های آپارتمانی چند مسکونی، خانه های دارای پرستاری و ... مناسب باشد.

 

قفل کارتی هتلی 

 

انواع قفل کارتی درب منزل:

در اینجا میخواهیم شما را با انواع قفل کارتی درب منزل آشنا کنیم در واقع بسته به نوع امکاناتی که از قفل هوشمند انتظار داریم قفل درب کارتی منزل دسته بندی می شود چرا که در مدل فول آپشن تمامی امکانات حتی کلید مکانیکی در دسترس کاربر می باشد اما نوع دیگر دیگر به عنوان مثال قفل کارتی و رمزی وجود دارد.  

علاوه بر موجود بودن انواع قفل کارتی درب منزل در دسته بندی محصولات گروه بازرگانی آرین سیف، چندین نوع کارت نیز وجود دارد کارت SD  که تماس با وسیله الکترونیکی دارد و کارت RFID که بدون تماس با قفل دیجیتال درب را باز می کند در واقع برنامه ریزی که روی قفل هوشمند انجام می شود تعیین کننده نوع قفل کارتی است.

قفل الکترونیکی

 

قیمت قفل کارتی:

قیمت قفل کارتی عاملی است که با توجه به نوع قفل کارتی می تواند تغییر داشته باشد اما بصورت کلی قیمت قفل درب کارتی کمی بالاتر به نسبت های قفل سنتی می باشد ما در گروه بازرگانی آرین سیف سعی بر آن داریم که بتوانید قفل درب کارتی خود را با بهترین قیمت تهیه کنید.

همان طور که گفتیم قیمت قفل کارتی درب الکترونیکی بدون کلید بستگی به عملکرد، ویژگی، نصب و تجهیزات به کار رفته در آن دارد و بسته به نوع مدل قفل کارتی قیمت آن از 4 میلیون تومان تا 14 میلیون تومان متغیر است که در گروه بازرگانی آرین سیف چندین مدل متفاوت از قفل هوشمند با ویژگی های مختلف موجود است.

 

قیمت قفل دیجیتال گیت من 

قفل کارتی سامسونگ:

قفل کارتی سامسونگ یکی از انواع قفل کارتی می باشد که ما به عنوان بهترین گزینه و بهترین انتخاب به شما معرفی می کنیم چرا که ما به عنوان نمایندگی قفل دیجیتال سامسونگ برای انتخاب ایده آل در کنار شما هستیم و شما با خرید از نمایندگی می توانید به خرید خود اعتماد کرده و ما نیز قدردان این اعتماد باشیم.

نمایندگی قفل کارتی سامسونگ در موازات با نیاز شما خود را مسئول می کند که خرید شما را آسان تر کرده و با صرفه جویی در وقت برای انتخاب قفل کارتی که نیاز دارید گزینه مناسبی را به شما معرفی کند و حتی در هزینه شما نیز صرفه جویی کند چرا که ما به مشاوره ای که به شما ارائه می دهیم صادقانه ایمان داریم.

قفل کارتی سامسونگ

 

با عضویت در کانال تلگرامی یا اینستاگرام شرکت همواره از جدیدترین محصولات ما آگاه باشید»»»»

 

 

 

تلفن تماس:02144176403

 

تلفن شبانه روزی:09380213003

 

تلگرام:https://telegram.me/ariansafe

 

اینستا گرام:https://www.instagram.com/arian_safe/

 

درباره آرین سیف

امروزه پیشرفت تکنولوژی و استفاده از فناوری های نوین در عرصه های مختلف زندگی بشری این شرکت را بر آن داشت تا بتواند با بهرگیری از تکنولوژی برتر روز دنیا محصولی با کیفیت مطابق با فرهنگ و سلیقه ایرانی به مردم عزیز کشورمان عرضه نماید.شرکت آرین سیف وارد کننده قفل دیجیتال سامسونگ،قفل الکترونیکی گیت من،قفل هوشمند های وان و قفل رمزی میلر از کره جنوبی می باشد.

تماس با ما

تهران - جنت آباد - خیابان والفجر - خیابان سازمان آب - ساختمان صدرا - واحد2
021-44176403
  09380213003

مارا در شبکه های اجتماعی دنبال کنید:

دستگیره دیجیتال  قفل هوشمند  قفل الکترونیکی  قفل دیجیتال