قفل الکترونیکی سامسونگ

قفل الکترونیکی سامسونگ

قفل الکترونیکی سامسونگ

قفل الکترونیکی سامسونگ امکان هوشمند سازی خانه شما را به صورت سفارشی انجام می دهد فرض کنید شما قصد دارید به فرودگاه بروید یا می خواهید بچه ها را از مدرسه به خانه بیاورید هنگامی که ناگهان نگران قفل درب خانه می شوید قفل درب الکترونیکی شما را از نگرانی می رهاند چرا که نقش حفاظت از خانه را به صورت کامل انجام می دهد.

 

قفل دیجیتالی سامسونگ 

 

قفل الکترونیکی درب سامسونگ:

قفل الکترونیکی درب سامسونگ فناوری هوشمند است که در سال های اخیر بهبود قابل توجهی یافته است با قفل الکترونیکی سامسونگ کنترل تقریبا همه چیز در خانه شما با فناوری هوشمند، امکان پذیر است همچنین با این وجود امنیت در باز کردن و بستن قفل درب تضمین می شود.

تضمین امنیت با قفل الکترونیکی درب سامسونگ ساده ترین ویژگی است که می توانید از قفل الکترونیکی سامسونگ انتظار داشته باشید چرا که خانه هوشمند خود را از آسیب پذیری جدی و بزرگترین آسیبی که می تواند به خانه مدرن شما وارد شود، نجات می دهید.

قفل الکترونیکی درب سامسونگ در مدل های مختلفی در بازار ارئه می شود که در مدل های کره ای و جهانی عرضه می شود.

قفل الکترونیکی سامسونگ

قیمت قفل الکترونیکی سامسونگ:

قیمت قفل الکترونیکی سامسونگ به عنوان یکی از بهترین برندهای قفل درب هوشمند وابسته به چند عامل است همانطور که می دانیم قفل الکترونیکی سامسونگ محصول برند معتبر سامسونگ می باشد که یک برند شناخته شده در زمینه محصولات دیجیتالی است.

عوامل تعیین قیمت قفل الکترونیکی سامسونگ دو عامل مهم و قابل توجه هستند که اولین آن نوع قفل و دیگری کاربردی است که شما از قفل انتظار دارید قفل الکترونیکی سامسونگ در نوع خود دارای تنوع قابل توجه است و از لحاظ کاربرد به نیاز شما نسبت به قفل هوشمند درب برمی گردد.

قیمت قفل سامسونگ بسته به چند عامل قیمت گذاری می شوند 1- قفل با دستگیره یا بدون دستگیره 2- قفل پوش و پل یا قفل های دستگیره داره 3- قفل های دو کاره یا فول آپشن.

بسته به هر مدل قیمت قفل سامسونگ مشخص می شود که رنج قیمتی قفل الکترونیکی سامسونگ بین 4 تا 12 میلیون می باشد.

 

نمایندگی فروش سامسونگ:

گروه بازرگانی آرین سیف نمایندگی فروش سامسونگ در سراسر ایران می باشد ما با افتخار در شهرهای بزرگ ایران نمایندگی قفل الکترونیکی سامسونگ را عهده دار هستیم و در تهران نیز علاوه بر شرکت گروه بازرگانی آرین سیف چندین فروشگاه را پشتیبانی می کنیم.

نمایندگی فروش سامسونگ تعیین کننده میزان اعتبار ما نزد هر مشتری عزیز می باشد ما نیز به عنوان عهده دار این مسئولیت بزرگ قدردان اعتماد شما هستیم و از مشاوره و خرید و پشتیبانی قفل الکترونیکی سامسونگ در کنارتان هستیم تا پاسخ گوی اعتماد شما باشیم.

در هنگام خرید قفل سامسونگ به نام و نشان تجاری شرکت آرین سیف توجه کنید تا از گارانتی شرکت ما بهره مند شوید.

اب

نمایندگی قفل سامسونگ

قفل سامسونگ:

همان طور که بالاتر گفتیم قفل سامسونگ دارای انواع مختلف می باشد، قفل الکترونیکی سامسونگ دارای دسته بندی پول اند پوش، دستگیره دار، بدون دستگیره، لمسی می باشد که در نوع خود دارای تنوع بوده و بسته به نیاز کاربر ویژگی های آن نیز تغییر می کند.

ویژگی های قفل سامسونگ متفاوت است و می توان به قابلیت رمزی بودن یا کارتی بودن آن یا اثر انگشتی بودن و در نهایت ویژگی استفاده از کلید مکانیکی اشاره کرد که هر کدام از این ویژگی ها در نوع خود کاربردی متفاوت از قفل الکترونیکی سامسونگ ارائه می دهد.

شرکت سامسونگ توانسته با تولید قفل های هوشمند سهم بزرگی از این بازار را به خود اختصاص دهد.

قفل سامسونگ با نوآوری در محصولات خود سلیقه های مختلفی را به خود جلب کرده.

نمایندگی قفل دیجیتال سامسونگ

 

 

قفل فول آپشن سامسونگ:

قفل فول آپشن سامسونگ نوعی از قفل است که تمام ویژگی های قفل الکترونیکی سامسونگ را دارا بوده و کامل ترین نوع قفل به حساب می آید قفل فول آپشن قفلی است که دارای ویژگی های رمز و کارت و اثر انگشت و کلید مکانیکی با هم می باشد.

اگر قفل فول آپشن سامسونگ را در نظر نگیریم دیگر دسته بندی قفل الکترونیکی سامسونگ به عنوان مثال شامل قفل رمز و کارتی یا رمز و اثر انگشتی است یعنی در واقع دارا بودن تمام ویژگی ها در قفل فول آپشن وجه تمایز آن نسبت به دیگر قفل ها می باشد.

قفل فول آپشن سامسونگ قابلیت دسترسی به رمز، کارت،اثر انگشت، کلید مکانیکی و بلوتوث را دارند.

قفل سامسونگ

قفل اثر انگشتی سامسونگ:

همانطور که می دانیم یکی از قفل های ویژه شرکت سامسونگ قفل اثر انگشتی سامسونگ است که دارای ویژگی رمز و اثر انگشت می باشد یعنی شما با استفاده از اثر انگشت صفحه کلید لمسی قفل الکترونیکی سامسونگ را آنلاک کرده و می توانید وارد خانه شوید.

قفل اثر انگشتی سامسونگ دارای این ویژگی است که به علت منحصر به فرد بودن اثر انگشت هر فرد این قفل نیز یک قفل منحصر به فرد برای خانه شما می تواند باشد البته قفل الکترونیکی سامسونگ ظرفیت ثبت 100 اثر انگشت را نیز دارا بوده و امکانات ویژه آن شما را شگفت زده خواهد کرد.

قفل اثر انگشتی سامسونگ 

قفل کارتی سامسونگ:

قفل کارتی سامسونگ دیگر قفل ویژه محصول برند معتبر سامسونگ است که ویژگی آن دارا بودن ویژگی رمز و کارت RFID با هم می باشد و شما با استفاده از کارت RFID می توانید وارد خانه خود شوید و همچنین از ویژگی رمزی بودن قفل الکترونیکی سامسونگ نیز می توانید بهره مند شوید.

قفل کارتی سامسونگ نوع ویژه دیگری از قفل الکترونیکی سامسونگ است که علاوه بر اینکه دو کارت RFID داخل جعبه آن موجود است در مجموع 20 کارت RFID را می توان به آن شناسایی کرد که این امتیاز برای قفل هوشمند کارتی یک نیاز ضروری نیز به حساب می آید.

قفل کارتی سامسونگ 

نحوه خرید قفل الکترونیکی سامسونگ:

در آخر نحوه خرید قفل الکترونیکی سامسونگ را با شما مطرح می کنیم برای خرید قفل الکترونیکی سامسونگ ابتدا به آشنا شدن با قفل هوشمند نیاز دارید که در این مقاله سعی بر آن داشتیم تا شما را با نکات مفید آشنا کرده و به شما کمک کنیم قفل ایده آل خود را انتخاب کنید.

در پایان نحوه خرید قفل الکترونیکی سامسونگ بعد از آشنایی کلی با انواع قفل الکترونیکی سامسونگ به استفاده بیشتر از راهنمایی مشاوران ما در گروه بازرگانی آرین سیف برمی گردد که تنها به یک تماس یا ایمیل می توانید تجربه کسب کامل اطلاعات را داشته باشید یا حضور شما در شوروم آرین سیف ما را خرسند و سرافراز خواهد نمود.

شما می توانید برای خرید قفل سامسونگ  از چند طریق عمل کنید:

1- می توانید اطلاعات کامل قفل را در سایت شرکت ملاحظه کنید و با تماس با ما و مشورت کاشناسان فروش قفل مورد نظر را انتخاب کنید تا شرکت کارهای نصب و تحویل قفل را برای شما فراهم کند.

2- می توانید به شوروم شرکت مراجعه کنید و کارکرد تمامی قفل ها سامسونگ را از نزدیگ ملاحظه کنید و قفل مورد نظر خود را خریاری کنید.

3- می توانید به نزدیک ترین نمایندگی در محل مراجعه کنید و قفل را خریداری کنید.

 

خرید قفل سامسونگ

 

با عضویت در کانال تلگرامی یا اینستاگرام شرکت همواره از جدیدترین محصولات ما آگاه باشید»»»»

 

 

 

 

 

 

 

تلفن تماس:02144176403

 

 

 

تلفن شبانه روزی:09380213003

 

 

 

تلگرام:https://telegram.me/ariansafe

 

 

 

اینستا گرام:https://www.instagram.com/arian_safe/

 

 

درباره آرین سیف

امروزه پیشرفت تکنولوژی و استفاده از فناوری های نوین در عرصه های مختلف زندگی بشری این شرکت را بر آن داشت تا بتواند با بهرگیری از تکنولوژی برتر روز دنیا محصولی با کیفیت مطابق با فرهنگ و سلیقه ایرانی به مردم عزیز کشورمان عرضه نماید.شرکت آرین سیف وارد کننده قفل دیجیتال سامسونگ،قفل الکترونیکی گیت من،قفل هوشمند های وان و قفل رمزی میلر از کره جنوبی می باشد.

تماس با ما

تهران - جنت آباد - خیابان والفجر - خیابان سازمان آب - ساختمان صدرا - واحد2
021-44176403
  09380213003

مارا در شبکه های اجتماعی دنبال کنید:

دستگیره دیجیتال  قفل هوشمند  قفل الکترونیکی  قفل دیجیتال