خدمات قفل هاي ديجيتال آرين سيف

samsung ,philips,gateman,hione

خدمات قفل هاي ديجيتال

واحد خدمـات پس از فـروش شرکت آرین سیف با هدف ارائه خدمـات و کـالاهای پشتیبان در حداکثر مطلوبیت به لـحاظ کیفی و همچنین متناسب با خواست و نیاز مشتریان در جهت اطمینان خاطر و افزایش رضایت و وفاداری مشتریان پایه گذاری شده است.

با گسترش روز افزون استفاده از قفل های دیجیتال در منازل، ایجاد یک واحد خدمات پس از فروش کارآمد در زمینه خدمات رسانی و تامیین اطمینان خاطر دارندگان قفل دیجیتال و همچنین حمایت و ایجاد فرهنگ استفاده از این دستگاه، یک نیاز ضروری و قطعی برای جامعه امروز می باشد.

شرکت آرین سیف جهت آسودگی خاطر مصرف کنندگان گرامی و به منظور ایجاد رفاه، آرامش و اطمینان بیشتر، اقدام به ارائه مجموعه کاملی از خدمات کارشناسی قبل از فروش، کارشناسی قبل از نصب، راه اندازی و آموزش و تعمیرات در دوران گارانتی و همچنین در دوران غیر گارانتی و بازرسی های ادواری نموده است.

خدمـات پس از فـروش شـرکت آریــن سیـف هم اکـنون از مرکـز خدمـات سراسر کشور، مستقر در تـهران عرضه می گـردد.خدمات پس از فروش این شرکت با هدف ارائه خدمات متمایز در راستای رضایت مشتریان انجام می شود.

خريد قفل ديجيتال

مشاوره خريد قفل ديجيتال

با توجه به اين كه توليدات قفل ديجيتال در سطح جهان با پيشرفت بسيار سريعي رو به جلو حركت مي كند و تفاوت برندها و مدل هاي قفل ديجيتالي، تيم فروش ما همواره مي كوشد تا بتواند بهترين محصول را متناسب با نياز هاي مشتري ارائه كند

خريد قفل ديجيتال

رضايت مشتري

كارشناسي قبل ازفروش

خدمت رسانی به مشتری، جزو برنامه های اصلی کاری ما بوده و هست. بر همین اساس، تمام سعی و تلاش تیم فنی و فروش این شرکت این بوده که رضایت خاطر مشتری تامین شده و تجربه خوبی از خرید ، در ذهن مشتریان عزیز نقش بندد. شرکت آرین سیف با داشتن کادری مجرب در فروش و با اطلاعات فنی از تمامی قفل های دیجیتال همواره می کوشد با راهنمایی و مشاوره درست به مشتری بتواند راهنمای مناسبی برای خرید شما باشد.

 

رضايت مشتري

قبل از نصب

كارشناسي قبل از نصب

قبل از نصب قفل دیجیتال، درب مورد نظر توسط نصاب های مجرب شرکت دیده میشود نکاتی مانند مدل درب، وزن درب، زبانه های قفل درب از جمله مواردی می باشند که باید قبل از نصب برسی شوند تا قفلی مناسب برای درب نصب شود و تمامی هزینه های احتمالی به مشتری گفته میشود.

قبل از نصب

نصب قفل ديجيتال

نصب و آموزش

نصب تمامی محصولات شرکت آرین سیف بر اساس اصول فنی-مهندسی انجام می پذیرد همچنین اسناد و دفترچه های مربوط به هر محصول در اختیار مشتری قرار خواهد گرفت.

کارت گارانتی محصولات بعد از انجام نصب به مشتری تحویل داده می شود.

نصب قفل ديجيتال

تعميرات قفل ديجيتال

تعميرات در دوران گارانتي

قفل های دیجیتال شرکت آرین سیف دارای یک سال وارانتی تعویض و ده سال خدمات پس از فروش می باشند. در دوران وارانتی هر گونه مشکلی که برای محصول پیش بیاید به غیر از شکستگی تمامی محصول تعویض می شود در دوران گارانتی در صورت خرابی محصول قطعه مورد نظر تعویض می شود.

تعميرات قفل ديجيتال

بعد از گارانتي

تعميرات در دوران غير گارانتي

دیدگاه شرکت آرین سیف، همواره یک دیدگاه مشتری مدارانه بوده و هست. به همین دلیل، کالاها و خدمات این فروشگاه دارای طیف وسیع و مردم پسند بوده و بطور کامل پشتیبانی می گردند. مشتری مهم ترین بخش کار ماست، به همین دلیل استفاده از اجناس با کیفیت بسیار بالا حمایت مشتری و رسیدگی به مشکلات مشتری در هر دوره ای مهم ترین وظیفه شرکت می باشد.

بعد از گارانتي

تامين قطعات

پشتوانه خدمات و تامین قطعات به مدت ده سال از تاریخ نصب

شرکت آرین سیف با بیش از 11 سال فعالیت مستمر در زمینه قفل های دیجیتال ، اکنون مفتخر است تا بهترین پشتیبانی محصولات را بر اساس تجربه چندین ساله خود ، هم به صورت تلفنی و هم به صورت حضوری  ارائه نماید شرکت موظف می باشد تا قطعات جانبی محصولات وارداتی خود را به مدت 10 سال پشتیبانی کند.

تامين قطعات

ارتباط با مشتري

بازرسي ادواري

نحوه استفاده از قفل دیجیتال و انجام سرویسهای مورد نیاز دستگاه عوامل بسیار مهم در طول عمر دستگاه شما است . شرکت آرین سیف به منظور همراهی با مشتریان خود در این زمینه اقدام به ارائه خدمات نظارت بر نگهداری دستگاه نموده است كه در این سیستم كارشناسان این گروه بطور سالانه از دستگاه بازدید نموده و اقدام به انجام خدمات مورد نیاز دستگاه از قبیل تعویض لوازم مصرفی و … بصورت رایگان می نمایند .

ارتباط با مشتري

شما میتوانید قفل های دیجیتال شرکت آرین سیف را از خود شرکت و یا از نمایندگی های این شرکت در سراسر ایران خریداری کنید.

قفل های دیجیتال سامسونگ و گیت من شرکت آرین سیف دارای یک سال وارانتی تعویض و ده سال خدمات پس از فروش زیر نظر شرکت آرین سیف می باشد.

در هنگام خرید قفل های دیجیتال آرین سیف از نمایندگی های شرکت به آرم و لوگوی شرکت آرین سیف و کارت گارانتی شرکت توجه فرمایید.

خدمات قفل ديجيتال