دستگیره دیجیتال فیلیپس ، زندگی راحت در دسترس شماست !

  • مجهز به قابلیت تشخیص چهره سه بعدی.
  • مشاهده بیرون درب با کمک چشمی دیجیتال.
  • ارتباط با افراد پشت درب در زمان واقعی !
  • مجهز به زنگ درب .
  • مجهز به قفل خودکار .
  • مجهز به دستگیره تک مرحله ای لمسی .
  • قابلیت شناسایی رمز مدیر و رمز کاربر .
  • قابلبیت شناسایی اثر انگشت خازنی.
  • قابلیت شناسایی کارت وکلید .
  • مجهز به باتری لیتیومی 3500 هزار میلی آمپر همراه با کابل شارژ.
قفل دیجیتال

نکات برجسته دستگیره دیجیتال فیلیپس:

دستگیره دیجیتال

مجهز به صفحه نمایش 3.5 اینچی :

پنل داخلی مجهز به صفحه نمایش 3.5 اینچی IPS است که از طریق آن می توانید فوراً وضعیت خارج از در را مشاهده کنید. تا همه اعضای خانواده بدون باز کردن درب، پویایی درب را مشاهده کنند. بدون نیاز به استفاده از برنامه تلفن همراه، مناسب برای خانواده هایی با افراد مسن و کودکان است.

دستگیره دیجیتال

باز کردن قفل از راه دور :

هنگامی که دستگیره دیجیتال در در حالت غیرفعال است، هنگامی که بازدیدکننده کلید “#” را فشار می‌دهد، زنگ در به صدا در می‌آید و دوربین قفل در بلافاصله عکسی می‌گیرد و آن را آپلود می‌کند. هنگامی که گزارش ضبط شده را مشاهده می کنید، در همان زمان، پس از تأیید اطلاعات بازدیدکننده، می توان قفل آن را از راه دور با یک کلید از طریق برنامه تویا باز کرد و به بازدیدکنندگان اجازه می دهد به راحتی وارد در شوند.

دستگیره دیجیتال

قابلیت اتصال به وای فای :

DDL303-VP-5HW از شبکه Wi-Fi پشتیبانی می کند. به وسیله برنامه تویا اپ یا برنامه ویچت. اطلاعات دستگیره دیجیتال و سوابق باز شدن درب را مشاهده کنید. فاصله آن محدود نمی شود. همچنین می تواند از راه دور یک رمز عبور موقت معتبر به مدت 6 ساعت ایجاد کند. اجازه دادن به ملاقات اقوام و دوستان در زمانی که شما در خانه نیستید به راحتی وارد منزل شوند.

دستگیره دیجیتال

مجهز به تابع خیالی :

شما می توانید 20 رمز مختلف قبل یا بعد از رمز اصلی خود به دستگاه شناسایی کنید. اگر شخص یا دوربینی در کنار شما قرار دارد نمی تواند رمز ورود شما را تشخیص دهد.

دستگیره دیجیتال

مجهز به سیلندر ضدسرقت :

سیلندر قفل اصلی ترین قسمتی می باشدکه باز شدن قفل را کنترل می کند. دستگیره دیجیتال از پیشرفته ترین سیلندر در این قفل استفاده می کند. استفاده از فناوری ضد سرقت 7HW با طراحی C و سیلندر تیغه دارهمراه با پین ضدسرقت. زمان باز کردن قفل ضدسرقت 270 دقیقه می باشد. که در این دستگیره دیجیتال دو برابر شده است.

دستگیره دیجیتال

باز کردن سریع درب در شرایط اضطراری:

روی پنل داخلی دستگیره دیجیتال سریع و دستگیره بازشدن درب تعبیه شده است.در صورت بروز شرایط اضطراری و از کار افتادن عملکرد الکترونیکی قفل هوشمند تاثیری بر باز شدن قفل درب نخواهد داشت.می توانید قفل درب را باز کنید. با چرخاندن دستگیره.

دستگیره دیجیتال

مجهز به انواع زنگ هشدار :

دستگیره دیجیتال فیلیپس DDL303-VP-5HW دارای چندین عملکرد زنگ هشدار مانند دستکاری، قفل سیستم و باتری کم است. نه تنها از امنیت خانه شما همیشه محافظت می کند، بلکه وضعیت قفل درب را در زمان واقعی به شما یادآوری می کند که استفاده از آن راحت است.

دستگیره دیجیتال

روش های مختلف برای باز کردن درب :

قابلیت شناسایی 10 رمز مدیر ، قابلیت شناسایی 300 اثر انگشت، قابلیت شناسایی 300 کارت، قابلیت شناسایی 300 رمز کاربر، قابلیت باز کردن دستگیره دیجیتال از راه دور، مجهز ب دو عدد کلید مکانیکی.

دستگیره دیجیتال

تنظیم کلید دستگیره دیجیتال :

کلید قفل با کلید “*” مشترک است. در هنگام استفاده معمولی، پیچ اصلی پس از بسته شدن درب بیرون زده و به طور خودکار قفل می شود. اگر می خواهید خودتان درب را قفل کنید می توانید از کلید ستاره استفاده کنید.

دستگیره دیجیتال

قابلیت نصب بر روی انواع درب های ضدسرقت :

دستگیره هوشمند DDL303-VP-5HW از طراحی ساختاری قابل تعویض جهانی استفاده می کند که می تواند با انواع بدنه های قفل مکانیکی معمولی سازگار شود. و شما به راحتی می توانید بدون تغییر بدنه قفل از زندگی هوشمند لذت ببرید. DDL303-VP-5HW قابل نصب بر روی انواع درب مانند درب های چوبی و درب های ضد سرقت و همچنین از قلاب های آسمان و زمین پشتیبانی می کند که سازگاری با درب های مولتی را دارد.

دستگیره دیجیتال

بی صدا کردن قفل دیجیتال :

کلید “0” را می توان نه تنها به عنوان یک کلید عددی، بلکه به عنوان کلید بی صدا نیز استفاده کرد. کلید “0” را به مدت 2 ثانیه فشار دهید و نگه دارید تا وارد حالت بی صدا شوید، که برای جلوگیری از مزاحمت سایر اعضای خانواده قابل فکر است. طراحی ساده، انسانی تر است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *