قفل اثر انگشتی امروزه به کمک ما می آیند. تا علاوه بر حفظ امنیت فوق العاده بالا در زمان نیز صرفه جویی کنند.

امروزه با گسترش صنعت و گام نهادن جوامع در عرصه تکنولوژی،افراد اغلب مایل اند بروزترین و جدیدترین امکانات را در اختیار داشته باشند.

زمان امروزه مهم ترین بخش زندگی انسانهاست.تمام ابزار و تکنولوژی به خدمت ما در می آیند تا در زمان صرفه جویی کنند.

هر ابزاری که بیشتر به صرفه جویی در زمان کمک کند اهمیت بیشتری دارد.برای اشخاصی که نیاز به امنیت بالا دارند و همچنین سرعت عمل بسیار بالا .قفل اثر انگشتی درب پیشنهاد میشود.

قفل اثر انگشتی

قفل اثر انگشتی چیست؟

امروزه استفاده از سنسورهای مختلف اثر انگشت در وسایل گوناگونی استفاده می شود. یه دلیل متفاوت بودن سیستم اثر انگشت ما انسان ها این سیستم برای احراز هویت استفاده می شود.

به دلیل متفاوت بودن اثر انگشت هر انسان از این سیستم در محصولات و تکنولوژی های متعددی استفاده می شود.

در مراکزی که امنیت مهم می باشد،در موبایل های همراه،لب تاب ها و قفل اثر انگشتی آپارتمان از این سیستم استفاده می شود.

وقتی صحبت از دستگاه های امنیتی با فناوری پیشرفته می شود، نمی توان از قفل اثر انگشتی بیومتریک چشم پوشی کرد.این قفل های دیجیتالی نه تنها باعث افزایش امنیت می شود بلکه باعث راحتی و سرعت در عبور و مرور می شود.

امروزه برندهای متفاوتی از سنسور اثر انگشت در محصولات خود استفاده می کنند که برای متمایز شدن نسبت به رقبا از طراحی و تکنولوژی های متفاوتی بهره می برند.

مزایای قفل اثر انگشتی درب:

مزایای قفل اثر انگشتی

با قفل اثر انگشتی درب دیگر نگران فراموش کردن رمز یا کلید یا کارت خود نباشید.راحت ترین راه و ایمن ترین راه ورود به ساختمان خود را با قفل اثر انگشتی تجربه میکنید.

نگران کودکان یا افراد سالخورده نباشید . با استفاده از قفل اثر انگشتی درب آپارتمان راحتی و آرامش را برای آنان به ارمغان بیاورید.

دیگر نیازی به تکثیر کلید های مکانیکی یا کارت برای دیگر افراد خانواده ندارید.با شناسایی اثر انگشت تمام اعضای خانواده . در قفل دیجیتال اثر انگشتی هیچ یک از اعضای خانه به دلیل فراموشی کلید یا کارت یا رمز در صورت نبود شما در خانه،پشت درب نمی مانید.

سیستم های اثر انگشتی علاوه بر بالابودن امنیت و درصد خطای بسیار پایین ،بسیار مقرون به صرفه میبشاند.

قرار گرفتن سنسور اثر انگشت روی بدنه قفل باعث باز کردن تک مرحله ای درب می شود که از امکانات جذاب قفل اثر انگشتی درب می باشد.

با هزینه کمتر میتوانید امنیت بالا و صرفه جویی در زمان همراه با آسودگی و راحتی برای باز کردن قفل های دیجیتالی را تجربه کنید.

 

تفاوت قفل اثر انگشتی با قفل کارتی و تشخیص چهره:

قفل اثر انگشتی در مقایسه با راه های دسترسی دیگر مانند کارت، تشخیص جهره ، تشخیص صدا یا عنبیه ،به صرفه تر و درصد خطای کمتری دارد.

سیستم تشخیص عنبیه گران تر و مورد استفاده در بعضی ادارات و ساختمان های خاص میباشد.سیستم تشخیص صدا همواره دارای خطای بیشتری می باشد.

سیستم شناسایی تشخیص چهره گران تر از سیستم شناسایی اثر انگشت می باشد. قفل کارتی دارای قیمت پایین تری نسبت به قفل اثر انگشتی می باشد. اگر شما بخواهید از کارت های با تعداد بالا استفاده کنید قفل اثر انگشتی به صرفه تر خواهد بود.

در قفل دیجیتال با قابلیت شناسایی اثر انگشت دیگر نگران گم کردن یا جا گذاشتن کارت نخواهید بود ولی در قفل کارتی این امکان وجود دارد که کارت های خود را فراموش کنید.

بنابراین استفاده از سیستم قفل اثر انگشتی هم دارای خطای بسیار پایین تری است و تقریبا به سمت صفر میل میکند.

هم از لحاظ هزینه بسیار مقرون به صرفه تر نسب به سیستم های تشخیص چهره یا عنبیه میباشد.سیستم قفل اثر انگشتی امروزه با وجود تشخیص بافت سلولی زنده غیر قابل کپی میباشد.

امکان کپی کردن داده ها و اعداد با وجود سیستم ضد هک AES-128  غیر قابل ممکن میباشد.

زمانی که شما صرف باز کردن قفل خود با بالاترین امنیت ممکن در کثری از ثانیه می باشید. که این خود لذت استفاده از تکنولوژی آمیخته با امنیت بالا را در شما بوجود می آورد.

کاربرد قفل اثر انگشتی درب:

کاربرد قفل اثر انگشتی درب

قفل اثر انگشتی، در طرح های مختلف با قابلیت ذخیره اثر انگشت افراد به عنوان کاربر قفل با گذاشتن انگشت افراد روی سنسور اثر انگشت قفل را باز میکنند.

زمانی که شما نخواهید کلید مکانیکی یا کارت حمل کنید و از گم کردن آن رنج ببرید. میتوانید از قفل های دیجیتال اثر انگشت استفاده کنید.

هنگامی که حفظ کردن رمز برایتان دشوار است یا نمی خواهید رمز عددی برای قفل تعریف کنید.میتوانید اثر انگشت خود را برای شناسایی و احراز هویت به قفل دیجیتال تعریف کنید.

با استفاده از اثر انگشت تنها زمانی قفل باز میشود که شخص کاربر انگشت خود را روی سنسور قرار دهد و اثر انگشت افراد قابل سرقت نیست.

از قفل هوشمند درب می توان در مکان های اداری برای کنترل رفت آمد افراد،در منازل برای افزایش امنیت و سرعت در عبور و مرور استفاده کرد.

انواع سنسورهای قفل اثر انگشتی آپارتمان:

با گسترش روز افزون تکنولوژی شاهده این هستم که هر روزه دانشمندان مدل های جدید از سیستم شناسایی اثر انگشت را اختراع می کنند. شرکت های مختلفی در جهان تولید کننده سنسورهای اثر انگشت می باشند.

چهار نوع اسکنر اثر انگشت وجود دارد، وظیفه اصلی هر نوع اسکنر بدست آوردن تصویری از اثر انگشت یک شخص و یافتن تطبیق متناسب با آن در پایگاه داده آن است. اندازه گیری کیفیت تصویر اثر انگشت بر حسب نقطه در اینچ  است.

 – سنسور نوری:

اسکنرهای نوری با استفاده از دوربین دیجیتال از اثر انگشت تصویری  برداری می کند. درصد خطا در این نوع سنسور بالاتر از مدل های دیگر می باشد.

– سنسور خازنی:

با استفاده از خازن و در نتیجه جریان الکتریکی تصویری از اثر انگشت را تشکیل می دهند. این نوع اسکنر از نظر دقت بسیار عالی عمل می کند. در بسیاری از قفل های هوشمند از این سیستم استفاده می شود.

اسکنرهای اثر انگشت سونوگرافی:

از امواج صوتی با فرکانس بالا برای نفوذ به لایه اپیدرمال (بیرونی) پوست استفاده می کنند.

اسکنرهای حرارتی:

تفاوت دما را در سطح تماس ، بین برجستگی های اثر انگشت و شیارها درک می کنند.
 

خصوصیات قفل دیجیتال اثر انگشتی:

قفل اثر انگشتی

با توجه به پیشرفته بودن سیستم های تحلیل داده ای امروزه امکان خطا در قفل دیجیتال اثر انگشت 0.001 درصد میباشد که تقریبا به سمت خطای صفر میل میکند.

به منظور سهولت در رفت و آمد و جلوگیری از اتلاف وقت حتی به میزان کسری از ثانیه،برای سنسور های اثر انگشتی سیستم تشخیص خازنی یا نوری قرار میدهند.قفل اثر انگشتی قادر به جلوگیری از تشخیص ندادن اثر انگشت به هنگام وجود گرد و غبار میباشد.

 

برای کودکان و افراد سالمند که حفظ کردن رمز یا حمل کارت و کلید برایشان دشوار یا منطقی نیست، می توانند از قفل های اثر انگشتی استفاده کنند.در صورت وارد کردن اثر انگشت غیر مجاز به قفل دیجیتال اثر انگشت آلارم قفل به صدا در می آید.

در کمترین زمان ممکن، با بالاترین فاکتور های امنیتی قادر خواهیید بود دستگیره هوشمند را بازکنید.احراز هویت شما همیشه در دستان شماست.

بعد از تعریف و اسکن قفل اثر انگشتی، شیار های انگشتان شما به صورت کد های عددی در دستگاه تعریف میشوند.

از این به بعد با هر بار گذاشتن اثر انگشت روی سنسور دستگاه فورا به تحلیل اثر انگشت شما اقدام میکند.

بعد از تطابق این اعداد و الگوریتم سیستم امنیتی. قفل های دیجیتال  مجوز باز کردن قفل هوشمند را میدهد.

تمام این فرآیند شناسایی اثر انشگت و تطبیق الگو و تحلیل داده ها در کسری از زمان اتفاق می افتد.

نحوه کار قفل اثر انگشتی:

قفل اثر انگشتی

اصولاً قفل های اثر انگشتی با اسکن و تبدیل داده های اثر انگشت شما به یک الگوی عددی کار می کنند.دفعه بعدی که شخصی انگشت خود را روی حسگر قرار می دهد ، داده های بدست آمده از طریق انگشت را با مقادیر از پیش ذخیره شده مطابقت می دهد. اگر یک سابقه پیدا شود ، دسترسی داده می شود و درب باز می شود.

این سیستم داده های اطلاعات بیولوژیکی را ذخیره می کند و هر زمان که اسکن انجام می شود ، اطلاعات با جزئیات ذخیره شده مطابقت دارد تا تأیید کند شخص اجازه دسترسی دارد. این بدان معناست که سیستم دسترسی بیومتریک درب دارای سه جز  اصلی مانند سنسور ، رایانه و نرم افزار است.

قفل دیجیتالی با استفاده از سیستم اسکنر اثر انگشت کار می کند که تصویر الگوهای اثر انگشت را می گیرد و سپس ذخیره می کند. خود تصویر ذخیره نمی شود ، بلکه به یک سری اعداد تبدیل می شود که برای هر شخص منحصر به فرد است.

زیرا اثر انگشت نیز منحصر به فرد است. هر بار که انگشت خود را روی اسکنر قرار می دهید ، رایانه قبل از اینکه به شما اجازه داده شود یا از دسترسی محروم شوید ، تصویر را با داده های ذخیره شده مقایسه می کند.

بهترین قفل اثر انگشتی:

قفل اثر انگشتی

برای انتخاب بهترین قفل اثر انگشتی باید به نکات مختلفی توجه کرد.

یکی از سریع ترین راه  ها و محبوب ترین راه های دسترسی در قفل دیجیتال اثر انگشت می باشد. به دلیل سرعت بالا و امنیت زیاد اثر انگشت تقریبا در اکثر قفل های دیجیتال سنسور اثر انگشت وجود دارد.

ولی انتخاب یک قفل هوشمند درب با کبفیت پایین نه تنها باعث سرعت عمل شما در باز کردن قفل نمی شود بلکه باعث ایجاد دردسر برای شما خواهد شد.

قفل دیجیتالی که قابلیت شناسایی اثر انگشت در زاویه های مختلف را ندارد و دارای درصد خطای بالای می باشد باعث نا امیدی شما از قفل های هوشمند خواهد شد.

برای انتخاب بهترین قفل اثر انگشتی باید به نکات زیر توجه کنید:

 • درصد خطای شناسایی در تشخیص اثر انگشت.
 • قدرت شناسایی اثر انگشت در زاویه های مختلف.
 • قدرت شناسایی اثر انگشت در دما های مختلف.
 • درصد شناسایی خطای فیک.
 • نوع سنسور استفاده شده در قفل های دیجیتال.

بدون شک تنها برندی که دارای مشخصات بالا می باشد و از پیشرفته ترین سیستم  شناسایی اثر انگشت استفاده می کند قفل فیلیپس می باشد.

سنسور اثر انگشت خازنی در قفل هوشمند:

سنسور اثرانگشت مورد استفاده در برند های معتبر قفل دیجیتال اغلب از نوع خازنی میباشد که قابلیت تشخیص در هرحالتی را دارند .

درجه حرارت دست در تشخیص اثرانگشت شما تاثیری نخواهد داشت.

اثرانگشت خازنی مورد استفاده در قفل اثر انگشتی فیلیپس توسط شرکت سوئدی و با نام fpc  مورد استفاده قرار میگیرد.

این سنسور بهترین سنسور در سطح دنیا میباشد که در اکثر گوشی های همراه پرچم دار و برند مورد ستفاده قرار میگیرد .

درصد خطای آن صفر است و زمان باز کردن درب توسط آن 0.1 ثانیه میباشد .

مشخصات قفل اثر انگشتی درب آپارتمان:

معمولا قفل اثر انگشتی آپارتمان قابلیت شناسایی 100 عدد اثر انگشت را دارد.در قفل های دیجیتال برای شناسایی اثر انگشت افراد نیاز به افراد متخصص ندارید.مدیر قفل به راحتی می تواند سنسور اثر انگشت افراد را به قفل شناسایی یا حذف کنند.

با قفل اثر انگشتی از شر کلیدهای مکانیکی خلاص خواهید شد می توانید برای تمامی اشخاص منزل سیستم اثر انگشت را شناسایی کنید.

دیگر نگران گم کردن یا جا گذاشتن کلیدهای فلزی نخواهید بود کلید شما اثر انگشت شما می باشد و همیشه همراه شما خواهد بود.

برنامه قفل اثر انگشتی:

برنامه قفل اثر انگشتی

برنامه قفل اثر انگشتی چه کمکی به ما برای بهبود عملکرد قفل دیجیتال می کند. برخی از قفل های هوشمند قابلیت اتصال به وای فای را دارند.

هر برندی که قابلیت اتصال به وای فای را دارد دارای یک برنامه اختصاصی می باشد که می توان قفل را با برنامه ست کرد.

قفل اثر انگشتی فیلیپس این قابلیت را دارد که به وای فای متصل شود. با استفاده برنامه قفل دیجیتال شما می توانید ورد افراد با اثر انگشت را مشاهده کنید.

تعداد افرادی که اثر انگشت خود را به قفل شناسایی کرده اند را می توانید مشاهده کنید.

می توانید اثر انگشت افراد را حذف یا اضافه کنید. همچنین این قابلیت را خواهید داشت که برای اثر انگشت افراد محدودیت دسترسی ایجا کنید.

به این شکل که اثر  انگشت افراد فقط در زمان و تاریخ مشخصی بتوانند قفل الکترونیکی را باز کنند.

خرید و قیمت قفل اثر انگشتی:

برای خرید قفل اثر انگشتی سعی کنید از برندهای معتبر و شناخته شده در بازار استفاده کنید تا بتوانید از این تکنولوژی لذت ببرید.

تمامی قفل های دیجیتال آپارتمانی دارای چندین راه دسترسی می باشد. اگر می خواهید فقط از سنسور اثر انگشت استفاده کنید سعی کنید قفلی را انتخاب کنید که دارای دو راه دسترسی باشید تا در هزینه شما صرفه جویی شود.

در مکانی که می خواهید قفل را استفاده کنید توجه کنید اگر در مناطق سردسیر یا گرم سیر هستید حتما از قفل های با سنسور اثر انگشت خازنی استفاده کنید.

قیمت های قفل اثر انگشتی بسته به برد قفل و آپشن های قفل بسیار متفاوت می باشد ولی برای انتخاب یک قفل الکترونیکی با برند معتبر باید هزینه بین 9 تا 30 میلیون را هزینه کنید.

انواع برندهای قفل اثر انگشتی آپارتمان همراه با مشخصات:

برندهای متنوعی در صنعت هوشمند سازی قفل دیجیتال را تولید می کنند. اما مسئله مهمی که باید در برند قفل دیجیتال توجه کنید این است که یک برند معتبر خریداری کنید.نه یک برند فیک.

پیشنهادی که ما به مشتریان عزیر ارئه می دهیم این می باشد که حتما نام برندی که می خواهند خریداری کنند را حتما به زبان انگلیسی در گوگل سرچ کنند.(philips digital door lock)

با انجام این کار مطمئن خواهید شد که یک برند معتبر را خریداری می کنید یا یک قفل نو برند که هیچ مشخصاتی در خارج از کشور ندارد.

قفل های نو برند و فیک به سفارش افراد سودجو از کشور چین خریداری می شود و بعد از مدت کوتاهی برای گارانتی این قفل ها به مشکل خواهید بود.

قفل اثر انگشتی فیلیپس

قفل اثر انگشتی فیلیپس:

فیلیس برندی شناخته شده در عرصه محصوللات الکترونیکی و دیجیتالی میباشد.

قفل فیلیپس دارای سنسور اثر انگشت fpc  سوئد میباشد.شرکت fpc سوئد بزرگترین و معتبرترین شرکت تولیدات حسگر های اثر انگشتی و سنسور های اثر انگشتی میباشد.

بازار حسگرهای اثر انگشت در دنیا غالبا در دست دو شرکت  بزرگ است: شرکت سوئدی FPC و شرکت آمریکایی Synaptics.

استفاده از حسگرهای اثر انگشت روزبه‌روز بیشتر شده و کارهای بیشتری با استفاده از آن می‌توان انجام داد.

با وجود قابلیت ذخیره 100 اثر انگشت قادر خواهید بود برای تک تک انگشتان دست خود و اعضای خانواده خود اثر انگشت تعریف کنید.

سنسور قفل اثر انگشت فیلیپس قابلیت شناسایی اثر انگشت در هر زاویه و دمایی را دارد.

احراز هویت بیومتریک، در قفل دیجیتال اثر انگشت فیلیپس در کمتر 0.05 ثانیه با خطایی کمتر از 0.0001 درصد در شناسایی میباشد.

سنسور های قفل اثر انگشتی فیلیپس دارای سیستم تشخیص بافت سلولی به منظور شناسایی اثر انگشتی که در آن خون در جریان است، میباشد.

قفل اثر انگشتی سامسونگ:

قفل اثر انگشتی سامسونگ

قفل اثر انگشتی سامسونگ قابلیت ذخیره 100 عدد اثر انگشت میباشد.

قفلهای اثر انگشتی سامسونگ از دو نوع سنسور نوری و در بعضی مدل ها سنسور خازنی بکاربرده شده است.

سنسور اثر انگشت خازنی قابلیت شناسایی اثر انگشت در زاویه های مختلف را دارد و سرعت عملکرد بهتری نصب به سنسور نوری دارد.

مجهز به سیستم ضدسرقت در صورت وارد کردن اثر انگشت اشتباه به قفل دارای سیستم تشخیص بافت سلولی میباشد.

سیستم تشخیص بافت سلولی به این منظور میباشد که اثر انگشتی شناسایی شود که خون در آن جریان داشته باشد.

میتوانید برای 10 انگشت دستان خود و یا افرادی که مجوز ورود به آنان میدهید اثر انگشت تعریف کنید.

قفل اثر انگشتی گیت من:

قفل اثر انگشتی گیت من

قفلهای اثر انگشت گیت من از سنسور های خازنی در قفل های دیجیتال خود استفاده می کند.

قابلیت شناسایی 20 تا 40 اثر انگشت را دارا می باشد.

سرعت بالا در شناسایی اثر انگشت و وجود سیستم بافت سلولی از ویژگی های قفل هوشمند گیت من می باشد.

در صورت وارد کردن اثر انگشت اشتباه به صورت مکرر سیستم ورود برای مدت 60 ثانیه غیرفعال می شود.

نصب قفل اثر انگشتی:

نصب قفل اثر انگشتی یک کار تخصصی می باشد که بهتر است نصب قفل را به افراد مجرب بسپارید.قفل دیجیتال قابلیت نصب بر روی انواع درب چوبی و ضدسرقت را دارد.

قفل هوشمند را می توانید بر روی درب های نو یا جایگزین قفل های قدیمی درب کنید.

اگر میخواهید نحوه نصب قفل دیجیتال را یاد بگیرید به لینک زیر مراجعه کنید.

قفل دیجیتال درب ورودی

قفل دیجیتال درب ورودی

قفل دیجیتال درب ورودی : قفل دیجیتال درب ورودی را می توان بر روی چه نوع درب های نصب کرد. مشخصات و ویژگی این نوع …

ادامه مطلب
قفل ديجيتالی فيليپس

قفل دیجیتالی فیلیپس – مدل ddl9300

DDL9200 DDL6100 DDL702E P728 DR900 P739 قفل دیجیتالی فیلیپس مدل DDL9300 philips digital door lock ddl9300 راه های دسترسی به قفل دیجیتالی فیلیپس بلوتوث اثر …

ادامه مطلب
خرید قفل اثر انگشتی سامسونگ

برسی و خرید قفل اثر انگشتی سامسونگ

برسی و خرید قفل اثر انگشتی سامسونگ : یکی از راه های دسترسی محببوب در میان قفل دیجیتال سنسور اثر انگشت می باشد. به دلیل …

ادامه مطلب
انواع قفل کارتی

انواع قفل کارتی همراه با قیمت

 انواع قفل کارتی همراه با قیمت : در این مقاله شما را با انواع قفل کارتی همراه با انواع قیمت در برند های مختلف آشنا …

ادامه مطلب
قفل اثر انگشتی درب

قفل اثر انگشتی درب – دستگیره اثر انگشتی

قفل اثر انگشتی درب – دستگیره اثر انگشتی. موارد استفاده از قفل های اثر انگشتی در چه مکان های می باشد ؟ آیا با وجود …

ادامه مطلب
قفل هوشمند چیست

قفل هوشمند چیست – دستگیره الکترونیکی

قفل هوشمند چیست – دستگیره الکترونیکی همه ما با دستگیره های مکانیکی بر روی درب آشنایی دارم و در تمام منازل از قفل و دستگیره …

ادامه مطلب
مقایسه قفل دیجیتال سامسونگ و فیلیپس

مقایسه قفل دیجیتال سامسونگ و فیلیپس

مقایسه قفل دیجیتال سامسونگ و فیلیپس . اگر در زمینه قفل دیجیتال بخواهیم 5 برند برتر در این زمینه را معرفی کنیم بدون شک نام …

ادامه مطلب
قفل اثر انگشتی آپارتمان

قفل اثر انگشتی آپارتمان – قیمت قفل اثر انگشتی

قفل اثر انگشتی آپارتمان – قیمت قفل اثر انگشتی امروزه استفاده از اثر انگشت برای احراز هویت و افزایش امنیت روز به روز در حال …

ادامه مطلب
قفل سامسونگ

برسی و مشخصات قفل الکترونیکی سامسونگ – قفل سامسونگ

برسی و مشخصات قفل الکترونیکی سامسونگ – قفل سامسونگ شرکت سامسونگ که یکی از شرکت های ابر خوشه ای و چندملیتی در جهان می باشد.این …

ادامه مطلب
قفل کارتی

قفل کارتی چیست – قیمت قفل کارتی – انواع قفل کارتی

قفل کارتی چیست ؟ در قفل کارتی از کارت های مستطیلی پلاستیکی که عمدتا اندازه کارت های اعتباری می باشند استفاده می شود. در قفل …

ادامه مطلب

پرفروش ترین قفل های اثر انگشتی

قفل اثر انگشتی سامسونگ اولین قفل پوش و پول سامسونگ که جذابیت این قفل دیجیتال باعث افزایش فروش این محصول در سراسر دنیا شد.پرفروش ترین قفل اثر انگشت سامسونگ مدل p728 می باشد که بعد از تولید این محصول شرکت های زیادی این سبک محصول را تولید کردند.

samsung

قفل سامسونگ که در سال 2019 شروع به تولید کرد و بخاطر قرار گرفتن سنسور اثر انگشت خازنی و طراحی زیبا یکی از پرفروش ترین قفل های دیجیتال سامسونگ شده است . تقریببا جایگزین قفل p728 سامسونگ شده است.

samsung

قفل اثر انگشت فیلیپس با طراحی و امکانات منحصر به فرد باعث شده که در سال 2019 پرفروش ترین قفل هوشمند در قاره اروپا باشد.وجود سنسور اثر انگشت fpc سوئد، و قرار گرفتن اثر انگشت بر روی بدنه قفل از جذابیت منحصر به فرد این قفل هوشمند است.

philips

قفل دیجیتال اثر انگشت فیلیپس طراحی جمع جور و زیبا. اگر پیشرفته ترین قفل های اثر انگشتی دنیا را می خواهید و دنبال هزینه مقرون به صرفه می گردید بدون شک تنها مدلی که قابل پیشنهاد برای شما می باشد این قفل هوشمند فیلیپس می باشد. که مجهز به سنسور اثر انگشت fpc سوئد می باشد.

philips

اثر انگشت شما کلید شماست

برای مشاهده تمامی قفل های اثر انگشتی آرین سیف به لینک زیر مراجعه فرمایید

14 پاسخ

  1. با عرض سلام
   تمامی قفل های دیجیتال شرکت آرین سیف حداقل 2 راه دسترسی دارند
   که یکی از راه های دسترسی مشترک در تمامی قفل ها رمز می باشد.
   شما می توانید مدل های رمز و اثر انگشت انتخاب کنید

 1. قفل اثرانگشتی سامسونگ واقعا سنسور تشخیص خوبی داره.
  لیست قیمت همکاری لطف کنید ارسال کنید برامون.
  با سپاس

 2. تشکر میکنم از خدمات و پیگیری های خوبتون .
  قفل اثرانگشتی سامسونگ خریداری کردم و واقعا راضی هستم.
  مرسی

 3. بنده قفل اثرانگشتی سامسونگ مدل dr900 خریداری کرده ام از شما .
  بسیار زیبا و با سرعت بالا است.
  زرگرنژاد هستم از اصفهان

  1. قفل اثر انگشتی می توانید جایگزین قفل قبلی درب کنید.
   اگر نمی خواهید قفل قبلی درب را بردارید بهتر است از قفل های بدون دستگیره استفاده کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *