قفل دیجیتال آرین سیف

درباره ما

گروه بازرگانی آرین سیف به عنوان یک شرکت وارد کننده و عرضه کننده انواع قفل های دیجیتال هوشمند برای استفاده های مسکونی و اداری پایه گذاری شده است.

این شـرکت به عـنوان یک شـرکت پیشرو در صنعت قفـل دیجیتال همواره کوشیده است تا بهترین محصـولات را از برتـرین برنـدهـای دنیـا با کیفیت بالا و مطابق بـا نیاز مصرف کنندگان به هموطنان عزیز ارائه دهد.

این شرکت با دارا بودن سی مدل قفل دیجیتال در چهار برند معروف دنیا به عنوان بزرگترین وارد کننده و عرضه کننده قفل های دیجیتال در ایران می باشد.

هدف ما

 هدف ما این است که با ارائه طیف گسترده ای از قفل های هوشمند از کمپانی های بزرگ دنیا در برندها و مدل های مختلف بتوانیم  نیازهای مشتریان را در زمینه ها ی ایمنی و امنیتی، سهولت و آسایش در عبور و مرور و زیبایی را برآورده سازیم.

کیفیت در ارائه خدمات

تیم خدمات و پشتیبانی این شرکت همواره می کوشد تا بهترین خدمات را در کمترین زمان ممکن به مشتریان عزیز ارائه دهد. تمام مراحل فروش نصب و پشتیبانی زیر نظر شرکت آرین سیف می باشد.

ارائه بهترین محصولات

شرکت آرین سیف با تکیه بر تیم تحقیقاتی خود همواره بهترین محصولات را مطابق با نیاز مصرف کننده انتخاب و ارائه می کند.

تمامی قفل های هوشمند این شرکت از 10 شرکت برتر دنیا انتخاب و ارائه می شود. توجه در سهولت کارکرد با قفل ديجيتال، امنیت در قفل و زیبایی در تمامی محصولات لحاظ می شود.

افتخار همكاري

این شرکت زمینه ای فراهم آورده، که با توان اجرایی بالای متخصصین و مهارت یافتن خود، که حاصل تلاش چند ساله مي باشد و کسب دانش و تجربه مفید در امر قفل های دیجیتال، با مدرن ترین تکنولوژی روز دنیا و نیاز روز افزون ساختمان ها به این تکنولوژی بستری مناسب جهت مستحکم نمودن هر چه بیشتر روابط با پروژهای متعدد اورگان های دولتی،شرکت ها و ساختمان های لوکس مسکونی، تجاری و اداری ایجاد نماید.

برخی از مشتریان شرکت آرین سیف که افتخار همکاری با آنها را داشته ایم