دستگیره الکترونیکی فیلیپس DDL708-VP-5HW

  • قابلیت مکالمه دو طرفه با اشخاص پشت درب.
  • مشاهده بیرون درب با کمک چشمی الکترونیکی .
  • ارتباط با افراد پشت درب در زمان واقعی !
  • مجهز به زنگ درب .
  • مجهز به قفل اتوماتیک.
  • مجهز به دستگیره تک مرحله ای لمسی .
  • قابلیت شناسایی 1 رمز مدیر و 20 رمز کاربر .
  • قابلبیت شناسایی 100 اثر انگشت خازنی.
  • قابلیت شناسایی 100 کارت و 2 کلید .
  • مجهز به باتری لیتیومی 5000 هزار میلی آمپر همراه با کابل شارژ
DDL708-VP-5HW

نکات برجسته دستگیره الکترونیکی فیلیپس:

مشاهده تصاویر از راه دور و مکالمه دو طرفه :

هنگامی که بازدید کننده زنگ درب را فشار می دهد، قفل درب بلافاصله پیامی را به اپلیکیشن ارسال می کند.بعد از ارسال پیام می توانید تماس دوطرفه را ایجاد کنید وضعیت خارج درب را برسی کنید.پس از زدن زنگ در، دستگیره الکترونیکی به صورت خودکار فیلم ضبط می کند.

قفل اتوماتیک :

این دستگیره الکترونیکی فیلیپس قابلیت قفل اتوماتیک و دستی را دارد. در حالت دستی بعد از بستن درب با لمس دکمه ستاره درب قفل می شود.

مجهز به صفحه نمایش 4 اینچی :

یک صفحه نمایش 4 اینچی IPS در پنل داخلی وجود دارد. برای مشاهده بازدیدکنندگان و وضعیت بیرون از در روی دکمه روی صفحه کلیک کنید. برای خاموش کردن صفحه نمایش که برای افراد مسن و کودکان مناسب است دوباره روی دکمه کلیک کنید. همچنین می تواند نمایشگر را از طریق برنامه تلفن همراه تنظیم کند.

مجهز به سنسور pir:

هنگامی که شخصی در فاصله 3 متری درب قرار می گیرد. از الگوریتم تشخیص انسان نمای هوش مصنوعی برای شناسایی حرکت بهره می برد.در صورت قرار گیری بیش از 30 ثانیه دستگاه برای شما هشدار ارسال می کند و شروع به ضبط فیلم می کند.

مجهز به سیلندر ضدسرقت :

سیلندر قفل اصلی ترین قسمتی می باشدکه باز شدن قفل را کنترل می کند. دستگیره الکترونیکی فیلیپس از پیشرفته ترین سیلندر در این قفل استفاده می کند. استفاده از فناوری ضد سرقت 7HW با طراحی C و سیلندر تیغه دارهمراه با پین ضدسرقت. زمان باز کردن قفل ضدسرقت 270 دقیقه می باشد. که در این دستگیره هوشمند دو برابر شده است.

قابلیت اتصال به وای فای :

دستگیره الکترونیکی فیلیپس DDL708-VP-5HW به صورت بلادرنگ از طریق شبکه Wi-Fi آنلاین است. پس از اتصال برنامه تلفن همراه، می توانید سوابق قفل درب را مشاهده کنید. از راه دور رمزهای عبور موقت را تأیید و ارسال کنید و همچنین می توانید وضعیت خارج از درب را به صورت بلادرنگ بررسی کنید. با کلیک بر روی دکمه ویدیو

مجهز به انواع سیستم های ضدسرقت:

دستگیره الکترونیکی فیلیپس DDL708-VP-5HW دارای چندین عملکرد زنگ هشدار مانند دستکاری، قفل سیستم و باتری کم است. نه تنها امنیت خانه شما را همیشه حفظ می کند، بلکه وضعیت قفل درب را در زمان واقعی به شما یادآوری می کند که استفاده از آن راحت است.

باز کردن اضطراری قفل :

در قیمت داخلی دستگیره الکترونیکی قسمتی قرار دارد که در شرایط اضطراری به راحتی می توانید درب را باز کنید.

مجهز به سیستم تابع خیالی :

برای این که رمز شما از دید افراد و دوربین ها مخفی بماند می توانید قبل یا بعد از رمز اصلی خود 20 عدد را به صورت تصادفی به قفل شناسایی کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *