قفل کارتی

قفل کارتی یک واژه پرتکرار در عصر تکنولژی می باشد.شما می توانید با خرید یک قفل کارتی و نصب آن بر روی درب مورد نظر از امتیاز های ویژه این محصول برخوردار شوید.

در این مقاله سعی داریم اطلاعات کاملی از انواع قفل کارتی، قیمت ها و نحوه کارکرد آن ها به شما ارئه دهیم. تا انتهای مقاله با ما باشید.

تاریخچه قفل کارتی:

تاریخچه قفل کارتی

نیاز به امنیت از گذشته تا به حال یکی از مهم ترین نیاز های بشر بوده است.

اهمیت درب های ورودی برای افزایش امنیت:

استفاده از درب ها، برای کنترل ورود و خروج به هزاران سال قبل بر می گردد. اولین درب ها برای جلوگیری از ورود حیوانات وحشی به داخل قبیله یا غار ساخته شده است.

در حالی که تلاش ها برای دور نگه داشتن حیوانات وحشی از محیط زندگی افراد بوده ، با گذشت زمان تمرکز بیشتری برای جلوگیری از دسترسی افراد غریبه به داخل منزل صورت گرفت است.

با افزایش جمعیت در روستاها و به وجود آمدن کسب کارهای جدید تمرکز بیشتری برای محافظت از مکان های کسب کارها شده است.
امروزه درهای ورودی بار سنگین تری از هر زمان دیگری را به دوش می کشند، زیرا انتظار می رود وظایف پیچیده تری را انجام دهند.بشر همواره در تلاش بوده تا راهای متنوعی ایجاد کند تا امنیت ورودی را افزایش دهد.

استفاده از قفل های چوبی و پیشرفت آن به کلید های مکانیکی و کامپیوتری تلاش انسان ها برای بالابردن افزایش امنیت ورودی می باشد.

در دنیای مدرن ،در حالی که درها از طلوع تمدن وجود داشته اند ، راه حل های دسترسی به کارت حتی یکصد سال قدمت ندارند.

تاریخچه قفل درب:

برای هزاران سال ، قفل درب تنها وسیله جلوگیری از ورود و خروج مردم به اتاق یا ساختمان بوده است.
باستان شناسان قفل های مکانیکی را کشف کرده اند که قدمت آنها به 6000 سال در مناطق مختلف جهان باستان وجود دارد.
علی رقم تلاش بشر برای افزایش امنیت قفل های مکانیکی راه نفوذ آسانی برای سارقان بوده است. با تولید قفل و کلید و پیشرفت های این نوع قفل ها ولی همچنان ضعف های امنیتی بسیاری در کلید مکانیکی وجود دارد.
از قفل و کلید های مکانیکی همچنان در بسیاری از مکان ها استفاده می شود.
اگر کلیدهای خود را اشتباه استفاده کنم چه می شود؟
اگر یک کارمند بدون اطلاع من نسخه هایی از کلید من را تهیه کند چه می شود؟
اگر کلید داخل قفل شکسته شود چه اتفاقی خواهد افتاد؟
اگر فراموش کنم درب را قفل کنم، چه می شود؟
اگر کلید های مکانیکی خود را گم کنید یا فراموش کنید چه اتفاقی خواهد افتاد؟

تاریخچه قفل های کارتی:

تاریخچه قفل های کارتی
در دهه 1970 ، برای اولین بار هتل ها از فناوری “کارت پانچ” بجای کلید های مکانیکی برای بهبود تجربه مهمان و کارکنان استفاده کردند.
این کارتهای پانچ به یک ریدر کارت احتیاج داشتند که یک کارت منحصر به فرد را با برجستگی یا سوراخهای برجسته به داخل “ریدر” بکشد ، که مکانیسم قفل کردن را به روشی مشابه قفل پین لیزری آزاد می کند.
این “کارتهای پانچ” در دهه 1970 به اوج محبوبیت خود رسیدند ، خصوصاً هنگامی که مهندس نروژی Tor  کارتی اختراع کرد که می تواند به جای کشیدن بعد از هر بار استفاده ، دوباره قفل شود.
با این حال ، در دهه 1980 ، کارت های پانچ دیگر منسوخ شده و کارتهای “magstripe” برقی جایگزین شده بودند. اولین کارت های برقی در ابتدا برای اهداف ذخیره سازی داده ها ساخته شده بود (مانند کارت های اعتباری) قبل از اینکه آنها به عنوان یک “کلید” منحصر به فرد در یک سیستم امنیتی درب استفاده شوند.

کارت مایفر هوشمند برای اولین بار در سال1994 توسط شرکت فیلیپس معرفی و تولید شده اند.

این کارت ها در خانواده کارت های هوشمند rfid می باشند.

دارای یک آنتن داخلی با قابلیت خواندن و نوشتن داده ها و با دارا بودن حافظه کارت مایفر در بسیاری از سیستم ها کاربرد دارندکه در فرکانس 13.56 مگاهرتز کار می کنند.

در واقع نوعی از کارت های هوشمند می باشند که قادرند بدون تماس فیزیکی و با فاصله نزدیک از دستگاه کارتخوان اطلاعات را از کارت هوشمند بخوانند.

مشخصات قفل کارتی:

قفل کارتی

قفل کارتی هوشمند بهترین وسیله برای افرادی می باشد که شناسایی اثر انگشت برای آن ها مشکل دارد و قدرت به خاطر سپردن رمز را ندارند.

با نزدیک کردن کارت به قفل دیجیتال درب باز می شود.

می توان کارت ها را به راحتی حذف یا اضافه کنید.

بعد از شناسایی کارت به دستگاه و باز شدن قفل دیگر نیازی ندارید مانند قفل های مکانیکی با کلید درب را قفل کنید.در قفل های کارتی درب به صورت اتوماتیک قفل می شود.

میتوانید کارت ها را به آسانی در درون کیف یا نصب شده پشت گوشی های تلفن همراه خود حمل کنید.

از حمل کلید های مکانیکی و دسته کلید های جا گیر با استفاده قفل دیجیتال کارتی جلوگیری میکنید.

عملیات باز کردن در با نزدیک کردن کارت ها به قفل دیجیتال کارتی در کسری از ثانیه اتفاق می افتد.

این کارت ها غیر قابل کپی بوده و امنیت بالایی دارند.

مزایای قفل دیجیتال کارتی:

مزایای قفل دیجیتال کارتی

در قفل دیجیتال کارتی می توانید برای هر یک از پرسنل خود یا اعضای خانواده کارت صادر کنید.

می‌تواند محدودیت‌هایی را برای زمان‌های خاص برای افراد اعمال کند.به این صورت که فقط در روز یا ساعتی مشخصی کارت بتواند قفل دیجیتال را باز کند.

میتوانید استعلام ورود افراد دارای کارت مانند روز، ساعت و شخص را با توجه به کارت استفاده شده بدست بیاورید.

در مکان هایی که دارای چندین قفل دیجیتال کارتی میباشد میتوانید  یک کارت را روی همه قفل ها شناسایی کنید .

این کارت ها با استفاده از امواج رادیویی احراز هویت میشود و نیاز به تماس فیزیکی روی قفل کارتی نمیباشد.

اندازه کارت های هوشمند کوچک و سبک می باشند و حمل آن ها بسیار آسان تر از کلید های فلزی می باشد.

در قفل های مکانیکی در صورت گم کردن یاجاگذاشتن کلید های فلزی قفل به مشکل خواهید خورد. به راحتی می توانند از کلید های فلزی کپی گرفته و درب را باز کنند.

در این صورت شما مجبور خواهید بود توپی قفل خود را تغییر دهید که برای شما داری هزینه های مالی و زمانی می باشد.

ولی در قفل دیجیتال کارتی در صورت گم کردن کارت مدیر قفل در عرض چند ثانیه می تواند کارت مفقود شده را از رده خارج کند

انواع قفل کارتی:

اواع قفل کارتی

استفاده از کارت در ابتدا در هتل ها برای افزایش امنیت و راحتی عبور و مرور مسافران ساخته شده. به دلیل استقبال زیاد از این تکنولوژی سیستم های کارت های هوشمند در تمامی جهان به سرعت کسترش پیدا کرد.

کارت های هوشمند به سرعت یکی از وسایلی شده که همراه هر فردی وجود دارد و آن را در جا های های مختلف مورد استفاده قرار می دهد.

امروزه احراز هویت فرد، خرید های روز مره و بسیار از کارهای بشر امروز وابسته به کارت های هوشمند می باشد.

استفاده از کارت در سیستم های عبور و مرور در مکان های مختلفی مانند هتل ها، ساختمان های مسکونی و اداری، باشگا های ورزشی و…. مورد استفاده قرار می گیرد.

قفل کارتی هتلی:

امروزه تمامی هتل ها برای دریافت استانداردهای هتل داری باید درب های ورودی هر اتاق را مجهز به قفل دیجیتال کارتی کنند.اکثر ما از کارت ها در هتل ها استفاده کرده ایم و اطلاعات درباره آن ها داریم.
قفل کارتی هتلی را می توان به کارت های نوار مغناطیسی یا کارت کشوی و کارت های  هوشمند یا RFID تقسیم بندی کرد.کارت های کشویی دیگر از رده خارج شده اند.
در هتل ها از کارت برای دسترسی به آسانسور، اتاق ها،سالن های ورزشی و هر مکانی که نیاز به کنترل ورود افراد باشد استفاده می کند.
سیستم شناسایی در قفل کارتی هتلی به صورت دستگاه مرکزی یا ریدر کارت صورت می گیرد.
به این صورت که موقع رزرو کردن یک اتاق لابی من هتل مشخصات مورد نیاز مانند مدت زمان حضور در هتل، باز کردن درب آسانسور،دسترسی به اتاق، دسترسی به سالن های پذیرای و استفاده از خدمات هتل را تماما در کارت برای شما فعال می کند.
تا زمانی که در هتل هستید تمامی رفت آمد شما و امور مالی داخل کارت ذخیره می شود.
قفل کارتی هتلی امنیت بالایی و زیبایی خاصی مانند قفل های کارتی ساختمان را ندارند.

قفل کارتی کمدی:

بعضی از  باشگاه های ورزشی، صندوق امانت بانک ها یا برای استفاده شخصیريا، برای افزایش امنیت یک کمد در منزل قفل کارتی کمدی استفاده می کنند.
قفل کارتی کمدی اندازه کوچکتری نسبت به قفل کارتی ساختمان یا قفل هتلی دارد. معمولا دارای دو راه دسترسی رمز و کارت می باشند.
قفل کارتی کمدی فاقد دستگیره می باشد و منبع تغذیه این قفل ها به وسیله باتری کتابی صورت می گیرد.

قفل کارتی درب حیاط:

قفل کارتی درب حیاط برای استفاده در یک ساختمان استفاده می شود.
معمولا این قفل را در کنار آیفون نصب می کنند تا بجای باز کردن درب با کلید افراد ساختمان با کارت درب را باز کنند.قفل کارتی درب حیاط قابلیت اتصال به آیفون تصویری را دارند و معمولا با برق مستقیم کار می کنند.
در این مدل قفل ها علاوه بر کارت راه های دسترسی دیگری مانند رمز و اثر انگشت را دارند.

قفل کارتی آپارتمان:

با کسترش تکنولوژی و استقبال بسیار زیاد از قفل های دیجیتال کارتی این نوع محصول جای خود را در ساختمان های مسکونی باز کرده است.
امروزه بیشترین نوع تنوع و آپشن های مختلف در قفل کارتی ساختمان می باشد که دارای مزئیت های بسیار بیشتری نسبت به قفل کارتی هتلی و کمدی می باشند.
که در ادامه به برسی انواع این مدل ها همراه با قیمت و مزایای این قفل ها خواهیم پرداخت.

انواع قفل کارتی درب آپارتمان:

قفل کارتی

همان طور که در مطالب بالا گفته شد قفل کارتی آپارتمان دارای تفاوت ها و مزئیت های بیشتری نسبت به قفل کارتی هتلی و قفل کمدی هستند.

طراحی و دیزاین قفل الکترونیکی درب آپارتمان بسیار شیک و در طرح ها و رنگ های منحصر به فرد ارائه می شود که چشم هر بازدید کننده را به خود خیره می کند.

سیستم های امنیتی در قفل کارتی آپارتمان بسیار پیشرفته تر از قفل کارتی هتلی یا درب حیاط می باشد.

قفل کارتی در آپارتمان به صورت آفلاین می باشد و تمامی تنطیمات قفل را مدیر قفل انجام میدهد.

سیستم های دسترسی به قفل های دیجیتال آپارتمانی بسیار متنوع می باشند. مانند سنسور اثر انگشت، رمز ، تشخیص چهره و قابلیت اتصال به اینترنت از جمله راه های دسترسی به این مدل دستگیره های هوشمند می باشد.

قفل کارتی سامسونگ:

قفل سامسونگ هم در تمامی محصولات خود از سیستم شناسایی کارت بهره می برد. قفل دیجیتال سامسونگ قابلیت شناسایی 20 کارت هوشمند را دارد.
دو عدد کارت داخل جعبه قفل سامسونگ موجود می باشد که معمولا یک کارت کی تگ و یک کارت اسمارت تگ موجود می باشد.

قفل کارتی گیت من و هایوان:

قفل هایوان و گیت من دو تا از برند های مطرح کره ای می باشند که قابلیت شناسایی کارت را دارند قفل های برند گیت من معمولا قابلیت شناسایی 40 کارت و برند هایوان قابلیت شناسایی 50 کارت را دارند.

قفل کارتی فیلیپس:

قفل فیلیپس یک از برند های برتر جهانی می باشد که حدود 5 سال می باشد که به محصولات خود قفل دیجیتال را اضافه کرده است.
دستگیره های هوشمند فیلیپس دارای طراحی و دیزاین منحصر به فرند می باشند و دارای انواع سیستم های امنیتی روز دنیا نیز می باشند.
همچنین قفل هوشمند فیلیپس در چهار سال متوالی توانسته برترین قفل دیجیتالی در قاره اروپا باشد و بیشترین سهم فروش را به خود اختصاص داده است.
تمامی قفل های فیلیپس قابلیت شناسایی کارت را دارند و به غیر از راه دسترسی کارت قابلیت شناسایی اثر انگشت،رمز، وای فای، اینترنت و بلوتوث را دارند.
دستگیره دیجیتال فیلیپس قابلیت شناسایی 100 کارت هوشمند را دارند. که دو عدد کارت RF داخل جعبه قفل موجود می باشد. کارت های قفل فیلیپس غیر قابل کپی می باشند و نمی توان کارت های مابقی برند ها را به قفل فیلیپس شناسایی کرد.
هر کارتی که به قفل دیجیتال فیلیپس شناسایی می شود با یک کد دو رقمی به قفل شناسایی می شود. کد دو رقمی شناسایی فردی می باشد که کارت را در دست دارد.
مدیر قفل به داشتن کد هر فرد می تواند به راحتی کارت هر شخصی را پاک کند.
همچنین با داشتن کد دو رقمی می توانید برای کارت هر شخص محدودیت دسترسی ایجاد کنید تا افراد فقط در بازه زمانی مشخص بتوانند از کارت خود استفاده کنند و درب را باز کنند.
همچنین در قفل کارتی فیلیپس می توانید زمان مراجعه هر فرد و باز کردن قفل به وسیله کارت را بر روی اپلیکیش مشاهده کنید و در صورت نیاز کارت شخص را با اپلیکیشن فیلیپس پاک کنید.

قیمت قفل کارتی:

قیمت قفل های کارتی بسیار متنوع می باشند و سته به نوع آپشن ونوع کارکرد آن ها متفاوت می باشند.

قیمت قفل کارتی سامسونگ بسته به نوع دستگیره قفل (پول و پوش،دستگیره دار) و نوع آپشن های دسترسی تعین می شود و رنج قیمتی بین 7 تا 16 میلیون تومان دارند.

قیمت قفل هوشمند فیلپس هم مانند برند های دیگر به نوع دستگیره و آپشن های قفل بستگی دارد که رنج قیمتی قفل های دیجیتالی فیلیپس بین 9 تا 30 میلیون تومان می باشد.

بدون شک قیمت قفل های که دارای برند معتبری می باشند بالاتر از برندهای ناشناخته و فیک می باشد. بخاطر این که در برندهای معتبر همواره از برترین آلیاژ برای ساخت محصولات خود استفاده می کنند.

خرید قفل کارتی:

در هنگام خرید قفل کارتی اگر مد نظر شما فقط استفاده از کارت می باشد باید به این موضوع توجه کنید، که تعداد شناسایی کارت در هر مدل قفلی محدود می باشد.

قفل هوشمند کارتی معمولا بین 20 تا 100 کارت را شناسایی می کنند.

نکته دومی که در هنگام خرید قفل دیجیتال باید در نظر گرفت این می باشد که در هر کارتن قفلی بین 2 الی 4 عدد کارت موجود می باشد.

اگر قصد دارید که افراد در یک مجموعه فقط از کارت استفاده کنند باید برای هر فرد کارت جداگانه سفار دهید که قیمت کارت های هوشمند بین 100 تا 200 تومان می باشد.

قفل دیجیتال کارتی را از یک شرکت معتبر خریداری کنید تا در هنگام بروز مشکل بتواند در کمترین زمان ممکن به شما خدمات دهند.

نصب قفل کارتی:

بعد از خرید یک قفل کارتی متناسب با نیاز خود نوبت به نصب قفل دیجیتال می شود.

تا جای که امکان دارد نصب قفل کارتی را به افراد مجرب بسپارید تا خیالتان از نحوه کارکرد قفل راحت باشد.

در صورتی که نصاب های مجرب در منطقه شما وجود ندارد و قصد این را دارد که قفل را ودتان نصب کنید حتما مطلب زیر را مشاهده کنید. تا با تمام روش های نصب قفل کارتی آشنا شوید.

مشخصات کارت های قفل دیجیتال:

قفل دیجیتالی سامسونگ

کارت هوشمند یکی از واژه های پرتکرار در دنیای مدرن است و به‌احتمال‌ زیاد همه افراد در جامعه دارای چندین کارت هوشمند مانند کارت بانکی ،کارت ملی، کارت سوخت ، کارت قفل دیجیتال.. هستند.

کارت های هوشمند از نوع کارت های PVC  می باشند با این تفاوت که با وجود یک تراشه الکتریکی قابلیت حذف و اضافه کردن اطلاعات را دارند.

اغلب کارت‌های دیجیتال از چند لایه مواد مختلف ساخته می‌شوند که همه آنها بر روی هم قرار گرفته، باهم ترکیب می‌شوند و درنهایت یک کارت هوشمند خاص با عملکردی ویژه ایجاد می‌کنند و در قفل کارتی بکار میرود.

کارت قفل دیجیتال از یک فرکانس رادیویی برا ی شناسایی به قفل استفاده می کند که معمولا از فرکانس 125 مگاهرتز و860 تا 960 مگا هرتز استفاده می کند.

قفل دیجیتال درب ورودی

قفل دیجیتال درب ورودی

قفل دیجیتال درب ورودی : قفل دیجیتال درب ورودی را می توان بر روی چه نوع درب های نصب کرد. مشخصات و ویژگی این نوع …

ادامه مطلب
قفل ديجيتالی فيليپس

قفل دیجیتالی فیلیپس – مدل ddl9300

DDL9200 DDL6100 DDL702E P728 DR900 P739 قفل دیجیتالی فیلیپس مدل DDL9300 philips digital door lock ddl9300 راه های دسترسی به قفل دیجیتالی فیلیپس بلوتوث اثر …

ادامه مطلب
خرید قفل اثر انگشتی سامسونگ

برسی و خرید قفل اثر انگشتی سامسونگ

برسی و خرید قفل اثر انگشتی سامسونگ : یکی از راه های دسترسی محببوب در میان قفل دیجیتال سنسور اثر انگشت می باشد. به دلیل …

ادامه مطلب
انواع قفل کارتی

انواع قفل کارتی همراه با قیمت

 انواع قفل کارتی همراه با قیمت : در این مقاله شما را با انواع قفل کارتی همراه با انواع قیمت در برند های مختلف آشنا …

ادامه مطلب
قفل اثر انگشتی درب

قفل اثر انگشتی درب – دستگیره اثر انگشتی

قفل اثر انگشتی درب – دستگیره اثر انگشتی. موارد استفاده از قفل های اثر انگشتی در چه مکان های می باشد ؟ آیا با وجود …

ادامه مطلب
قفل هوشمند چیست

قفل هوشمند چیست – دستگیره الکترونیکی

قفل هوشمند چیست – دستگیره الکترونیکی همه ما با دستگیره های مکانیکی بر روی درب آشنایی دارم و در تمام منازل از قفل و دستگیره …

ادامه مطلب
مقایسه قفل دیجیتال سامسونگ و فیلیپس

مقایسه قفل دیجیتال سامسونگ و فیلیپس

مقایسه قفل دیجیتال سامسونگ و فیلیپس . اگر در زمینه قفل دیجیتال بخواهیم 5 برند برتر در این زمینه را معرفی کنیم بدون شک نام …

ادامه مطلب
قفل اثر انگشتی آپارتمان

قفل اثر انگشتی آپارتمان – قیمت قفل اثر انگشتی

قفل اثر انگشتی آپارتمان – قیمت قفل اثر انگشتی امروزه استفاده از اثر انگشت برای احراز هویت و افزایش امنیت روز به روز در حال …

ادامه مطلب
قفل سامسونگ

برسی و مشخصات قفل الکترونیکی سامسونگ – قفل سامسونگ

برسی و مشخصات قفل الکترونیکی سامسونگ – قفل سامسونگ شرکت سامسونگ که یکی از شرکت های ابر خوشه ای و چندملیتی در جهان می باشد.این …

ادامه مطلب
قفل کارتی

قفل کارتی چیست – قیمت قفل کارتی – انواع قفل کارتی

قفل کارتی چیست ؟ در قفل کارتی از کارت های مستطیلی پلاستیکی که عمدتا اندازه کارت های اعتباری می باشند استفاده می شود. در قفل …

ادامه مطلب

انواع کارت های قفل هوشمند

قفل کارتی

RFID

کارت های به اندازه کارت عابر بانک که می توانید در صورت یکی بودن فرکانس به قفل شناسایی کنید.

قفل کارتی

SMART TAG

کارت های کوچک که می توانید برای استفاده پشت موبایل خود بکار ببرید.

قفل کارتی

KEYTAG

کارت های هوشمند مشابه جاسویچی که در تمامی قفل دیجیتال کارتی موجود می باشد.

قیمت انواع کارت

PHILIPS KEYTAG
200000
 • قفل دیجیتال فیلیپس دارای 2 عدد کارت داخل جعبه قفل می باشد.
 • تا 100 عدد کارت می توان به قفل شناسایی کرد
SAMSUNG SMART TAG
200000
 • قابلیت چسباندن پشت موبایل
 • یک عدد کارت هوشمند در جعبه قفل موجوده.
SAMSUNG KEY TAG
150000
 • قفل کارتی سامسونگ با قابلیت شناسایی 20 کارت.
 • قابلیت حذف کارت به وسیله مدیر.
GATEMAN SMART TAG
200000
 • قابلیت چسباندن کارت روی موبایل.
 • 2 عدد کارت هوشمند در جعبه قفل موجوده.
GATEMAN KEY TAG
150000
 • قابلیت شناسایی 40 کارت.
 • قابلیت حذف تکی و کلی کارت.

قیمت انواع قفل کارتی:

در این قسمت قیمت برخی از قفل های کارتی در برندهای متفاوت را برای شما اعلام می کنیم.
قفل کارتی سامسونگ قابلیت شناسایی 20 کارت را دارد و معمولا دو عدد کارت در داخل کارتن قفل موجود می باشد.

قیمت قفل کارتی ساسونگ:

قفل کارتی سامسونگ

قیمت:10,500,000

قفل کارتی پول و پوش سامسونگ با قابلیت شناسایی رمز و کارت.

قفل دیجیتال کارتی سامسونگ

قیمت:13,500,000

قفل کارتی پول و پوش سامسونگ با قابلیت شناسایی رمز ،کارت و اثر انگشت.

قفل کارتی

قیمت:15,500,000

قفل لمسی سامسونگ با قابلیت شناسایی رمز ،کارت و اثر انگشت.

قفل کارتی فیلیپس قابلیت شناسایی 100 کارت هوشمند را دارند و معمولا دو عدد کارت در جعبه قفل موجود می باشد.

برای دریافت قیمت قفل های دیجیتال فیلیپس با شماره تلفن 02144616163 در تماس باشید.

قیمت قفل کارتی فیلیپس :

قفل کارتی فیلیپس

قیمت:13,500,000

قفل کارتی پول و پوش فیلیپس با قابلیت شناسایی رمز و کارت و اثر انگشت.

قفل دیجیتال کارتی فیلیپپس

قیمت:12,500,000

قفل کارتی دستگیره دار فیلیپس با قابلیت شناسایی رمز ،کارت و اثر انگشت.

قفل کارتی

قیمت:13,600,000

قفل لمسی فیلیپس با قابلیت شناسایی رمز ،کارت و اثر انگشت.

10 پاسخ

  1. سلام
   اگر احتمال گم کردن یا جا گذاشتن کارت برای شما وجود دارد می توانید قفل اثر انگشتی انتخاب کنید.
   البته قفل های دیجیتال که امروزه شرکت های سامسونگ و فیلیپس تولید می کنند راه های دسترسی متنوعی دارد مانند رمز،اثر انگشت،کارت. که شما با توجه به نیاز خود می توانید از یکی از این را ها برای ورود استفاده کنید.

  1. قفل کارتی سامسونگ قابلیت شناسایی 20 کارت را دارد.
   قفل کارتی فیلیپس قابلیت شناسایی 100 کارت همراه با کد کاربری را دارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *